Fotografie ilustrujicí stránku Ilustrační foto

Vánoce s Českou filharmonií


Darujte radost z hudby! Hledáte vhodný vánoční dárek nebo příležitost, jak se svými blízkými strávit společné chvíle protknuté hudbou? Oslavte příchod nového roku na koncertě České filharmonie, dopřejte zážitek ze čtyř koncertů v rámci vánočního předplatného nebo si vyberte některý z dárkových předmětů.

Fotografie ilustrujicí stránku Ilustrační foto

Vánoční předplatné

Do vánočního balíčku jsme pro vás zahrnuli čtyři prvotřídní koncerty. Pořízení vánočního předplatného je výrazně výhodnější než kupovat vstupenky jednotlivě. Tak neváhejte!

 • 16. 1. 2022 17.30 Český spolek pro komorní hudbu • Gerald Finley
 • 18. 2. 2022 19.30 Česká filharmonie • Semjon Byčkov
 • 9. 3. 2022 19.30 Český spolek pro komorní hudbu • Klavírní kvarteto Josefa Suka
 • 1. 4. 2022 19.30 Česká filharmonie • Franz Welser-Möst
Koupit abonmá

Novoroční koncerty České filharmonie

 

Není tajemstvím, že skladby vídeňských autorů, zvláště pak rodiny Straussovy nebo Franze Lehára, mají mimořádné kouzlo. Jejich melodické bohatství i kompoziční lehkost se výborně hodí nejen na ples nebo operetní jeviště, ale i k oslavě Nového roku. A na interpretaci Vídeňáka Manfreda Honecka a kyrgyzské sopranistky Kathariny Konradi se můžete opravdu těšit.

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.: +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod.

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.: +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. (v červenci a srpnu do 15.00 hod.).

Gala Ticket 5 000 Kč

V ceně vstupenky jsou nejlepší místa v sále podle vlastního výběru, asistence při nákupu a vstup na společenské setkání po koncertě.

V případě zrušení koncertů garantujeme vrácení peněz. 

 

Dárky z Rudolfina

 

Věnujte svým blízkým pod stromeček rudolfinské poklady z oblasti gastronomie a designu nebo naši specialitu, filharmonický kalendář na nadcházející rok.

Doručení do Vánoc garantujeme při přijetí objednávky nejpozději 13. 12. 2021.

 

Káva s dozvukem

Vychutnejte si šálek Kávy s dozvukem až do posledního tónu. Náznak chuti mléčné čokolády, lískových ořechů a karamelu promění každý doušek v dokonalou symfonii. Balíček obsahuje 350 gramů výběrové kávy z pražírny Doubleshot.

Cena 290 Kč

Koupit

Čaj Čtvero ročních dob

Raději čaj než kávu? Čaj Čtvero ročních dob od značky Sonnentor vám zaručeně padne do noty. V krabičce v barvách 126. sezony České filharmonie najdete výběr čtyř druhů bio čajů, od každého po pěti sáčcích: "Dobrou náladu" na jaro, "Sluneční pozdrav" na léto, "Skořicový zázrak" na podzim a "Balzám na nervy" na zimu.

Cena 100 Kč

Koupit

Nástěnný kalendář s filharmoniky na rok 2022

Mějte členy České filharmonie po celý rok u sebe doma! Nemusíte čekat na datum koncertu, abyste viděli své oblíbené hudebníky, s naším kalendářem stačí otočit list. Zároveň se skrze fotografie Jana Hromádka podíváte do těch nejukrytějších zákoutí Rudolfina.

Cena 380 Kč

Objednat

Zápisníky z recyklovaných katalogů

Zápisky, poznámky, náčrty, kresby, kreativitě se meze nekladou. Sešity vytvořené firmou Papelote, která zpracovala tiskoviny předchozích sezon České filharmonie uchovají každý váš nápad a myšlenku. V nabídce máme Skicák a Zápisníky ve velikosti A5 a A6 z recyklovaných edukačních katalogů a Kroužkové bloky velikosti A5 a A6 z recyklovaných katalogů 125. sezony.

Cena od 100 Kč do 250 Kč

Upcyklované tašky s motivy předchozích sezon

Pestrobarevné tašky s motivy předchozích sezon České filharmonie vám jistě prozáří nejeden den. Přišlo nám líto zbavovat se vysloužilých bannerů s krásným designem, a tak jsme je spolu s firmou reTrace nechali znovu ožít. Na výběr máme ze tří barevných kombinací, každá jednotlivá taška je však naprostý originál.

Cena 400 Kč

Koupit

Dárkové poukazy

Vybíráte koncert jako dárek a nevíte, zdali se trefíte do vkusu či časových možností obdarovávaného?

Vyberte si jeden z našich dárkových poukazů. Česká filharmonie nabízí dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč. Za poukazy v této hodnotě lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem).

Cena 500 Kč nebo 1000 Kč

Podpořte svým dárkem Českou filharmonii

 

Darujte členství Piano v Dynamickém klubu České filharmonie! Po celý rok bude obdarovaný součástí naší filharmonické rodiny a prožije s námi sezonu v kruhu našich přátel a podporovatelů. K běžným výhodám členství pod stromeček přidáváme možnost navštívit neveřejnou generální zkoušku orchestru.

K výhodám členství kategorie Piano patří:

 • přednostní rezervace vstupenek na vybrané koncerty,
 • pozvání na každoroční setkání dárců v Rudolfinu,
 • přednostní informace o filharmonických koncertech a novinkách v e-shopu,
 • 10 % sleva na produkty České filharmonie (platí v e-shopu a vstupenkové pokladně Rudolfina)
 • poděkování na webových stránkách České filharmonie.

K vánočnímu členství pak ještě navíc vstup na neveřejnou generální zkoušku České filharmonie pro 2 osoby a dárkový certifikát.

Pokud byste svým blízkým chtěli nadělit členství ve vyšší kategorii s dalšími výhodami, rádi jej pro vás připravíme přímo na míru. Přehled všech úrovní a výhod naleznete na stránce Dynamického klubu.

Pro objednání prosím kontaktujte klub@ceskafilharmonie.cz.

 

 

 

Kde zakoupit vstupenky a předplatné

 

Vstupenky v dárkovém balení zakoupíte v pokladnách České filharmonie, které jsou umístěny v budově Rudolfina se vstupem z ulice 17. listopadu (bezbariérový). V pokladnách lze platit v hotovosti, kartou nebo poukázkami Sodexo (Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass), Chèque Déjeuner (Unišek, Unišek+, Cadhoc) a Edenred Benefits (Multi, Sport&Kultura).

 

Bonusový program pro předplatitele

 

Po předložení platné předplatitelské vstupenky pak můžete čerpat výhody bonusového programu, které zahrnují 20% slevu na koncerty pořádané ČF a ČSKH v Rudolfinu, 30% slevu na představení pořádaná Národním divadlem, a další. Kompletní přehled výhod naleznete na www.ceskafilharmonie.cz nebo v tištěném sezonním katalogu.

 

Zákaznický servis

Pro rezervaci vstupenek i předplatného můžete kontaktovat zákaznický servis, který Vám zároveň podá veškeré informace. Provozní doba zákaznického servisu je v pracovní dny 9.00–18.00.

Tak copak vás zajímá?
Zavřít

Rozehrajte s námi další koncert

Podpořte nás
Zavřít
Tak copak vás zajímá?