Čaj Vánoční harmonie

Uvařte si šálek Vánoční harmonie, zapalte svíčku, pusťte koledy a sváteční atmosféra vás obejme společně s vůní pomeranče, jablka, skořice a hřebíčku.

Fotografie ilustrujicí produkt Čaj Vánoční harmonie

110 vč. DPH / dostupnost skladem méně než 10 ks na dotaz

Kdy dostanu zboží?

Zboží je aktuálně vyprodané a již pro vás vyrábíme další kusy.

O dostupnosti se informujte na ​​​​​​​info(zavinac)ceskafilharmonie.cz

  • Složení: šípek, ibišek, pomerančová kůra, skořice, jablka, hřebíček, éterické oleje (pomeranč, mandarinka, hřebíček, skořice, levandule)

Vánoční harmonie je aromatizovaný ovocný bio čaj, který vás zahřeje během mrazivých rán a dlouhých zimních večerů. Vůně šípku, pomeranče, mandarinky, skořice a hřebíčku vás zahalí do vánoční nálady, že vám ani to nakupování dárků letos nebude dělat vrásky. Kdyby vám přeci jen ještě nějaké dárky chyběly, stačí čajů přihodit do objednávky více. Vánoční harmonie je totiž skvělým dárkem pod každý stromeček.

Krabička obsahuje osmnáct nálevových sáčků ovocného bio čaje značky Sonnentor. Každý sáček obsahuje vysoký podíl celých listů a květů bylinek, které byly pěstovány bez použití chemie. Výsledkem je kvalitní čaj, který provoní celý domov a strčí do kapsy každého františka.

Balíčky Vánoční harmonie můžete objednávat online nebo zakoupit v Rudolfinum shopu. Ten je pro návštěvníky otevřený každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Zboží objednané nejpozději 14. 12. vám odešleme či připravíme k vyzvednutí do Vánoc.

Obchodní podmínky

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?