Zájezdy


Ve 126. sezoně se Česká filharmonie vypraví za svými mimopražskými posluchači do Příbrami a Karlových Varů. Dále orchestr potěší německé, rakouské či britské publikum.

Fotografie ilustrujicí stránku  Zájezdy České filharmonie
Rakousko, Německo, Velká Británie 2022

Rakousko, Německo, Velká Británie 2022

3. 3. 2022 — 13. 3. 2022

Jarní evropské turné se ponese především ve znamení rezidencí v nejslavnějších koncertních sálech starého kontinentu – ve vídeňském Musikvereinu, hamburské Elbphilharmonii a londýnském Barbican Centre. Jedním z opěrných bodů programu turné bude Janáčkova monumentální Glagolská mše, kterou orchestr provede pod vedením šéfdirigenta Semjona Byčkova.

Více informací
Hudební festival A. Dvořáka Příbram 2022

Hudební festival A. Dvořáka Příbram 2022

12. 4. 2022

V Příbrami se filharmonici naposledy představili se Zdeňkem Košlerem a Dvořákovou Osmou symfonií v roce 1976. Ve 126. sezoně se orchestr pod vedením Petra Altrichtera do Příbrami vrátí a zahájí zde 53. ročník Hudebního festivalu Antonína Dvořáka.

Více informací
Bad Kissingen 2022

Bad Kissingen 2022

8. 7. 2022

Po dlouhé covidové pauze se Česká filharmonie vrátí do německého lázeňského města Bad Kissingen. Na tradičním hudebním festivalu Kissinger Sommer orchestr vystoupí spolu s držitelkou mnoha mezinárodních ocenění, houslistkou Isabelle Faust. Pod taktovkou dirigenta Petra Popelky zazní skladby Smetany, Martinů a Dvořáka.

Více informací
Tak copak vás zajímá?
Zavřít

Rozehrajte s námi další koncert

Podpořte nás
Zavřít
Tak copak vás zajímá?