Nenašli jsme žádné výsledky

Vámi zadaný výraz neodpovídá žádný záznam. Zkuste pozměnit svůj hledaný výraz.

Hledat

Zájezdy a festivaly


Během roku 2023 se Česká filharmonie již tradičně zúčastní tuzemských hudebních festivalů Dvořákova Praha, Pražské jaro a Smetanova Litomyšl. Již potřetí podpoří tradici karlovarských Variací. Na zahraničních pódiích odehraje první český orchestr celkem 26 koncertů. Vedle jednotlivých zájezdů ho čeká evropské a asijské turné, vždy v čele s šéfdirigentem Semjonem Byčkovem.

Obrázek zájezdy-záhlaví-2.jpg

Evropské turné 2024

Evropské turné 2024

Na jaře vyjede Česká filharmonie na velké turné do Španělska, Rakouska, Německa, Belgie a Francie. Celkem 14 koncertů sdružuje i dvojice „rezidenčních“ pobytů, a to v nejslavnějších evropských sálech: v Auditorio Nacional v Madridu, ve vídeňském Konzerthausu, v hamburské Elbphilharmonie, v mnichovské Isarphilharmonie a v pařížské Filharmonii.

Smetanova Litomyšl 2024

Smetanova Litomyšl 2024

Národní festival Smetanova Litomyšl je partnerským festivalem České filharmonie a každoročně sem první český orchestr přiváží zásadní koncertní programy. Letos půjde o tři večery, které si rozdělí hlavní hostující dirigenti orchestru Jakub Hrůša a Tomáš Netopil. Jejich repertoár byl vybrán s ohledem k oslavě Roku české hudby.

Drážďany 2024

Drážďany 2024

Česká filharmonie v červnu přiveze do Drážďan ryze smetanovský program. Na tradičním festivalu Dresdner Musikfestspiele orchestr zahraje pod vedením svého hostujícího dirigenta Jakuba Hrůši.

zrušit

Nenašli jsme žádné výsledky

Vámi zadaný výraz neodpovídá žádný záznam. Zkuste pozměnit svůj hledaný výraz.