Nenašli jsme žádné výsledky

Zkuste použít jiný výraz nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.

Hledat

Koncertní řady


Česká filharmonie ve své 129. sezoně přináší abonentní cykly A, B, C a čtyři mimořádné koncerty. Šéfdirigent Semjon Byčkov se o taktovku podělí s hlavním hostujícím dirigentem Jakubem Hrůšou. Titul hostujícího dirigenta, s přívlastkem ‘k poctě Rafaela Kubelíka’, přijal Sir Simon Rattle. Debutově orchestr povedou Nathalie Stutzmann a Alan Gilbert. Role rezidenčního umělce se ujme klavírista Daniil Trifonov.


Mimořádné neabonentní koncerty

Mimořádné neabonentní koncerty

Mezi mimořádné koncerty 124. sezony budou patřit tradičně dva zahajovací koncerty, program uvedený na Silvestra a Nový rok a také jeden výjimečný projekt vyplývající z druhého ročníku skladatelské soutěže České filharmonie.

Adventní koncerty

Adventní koncerty

Každá adventní neděle již tradičně přinese dvojici koncertů konaných v Sukově síni. Těšit se můžete na filharmoniky a jejich komorní soubory, které si pro vás připravily osm originálních programů, jenž vás naladí na předvánoční notu.

Cyklus pěti koncertů • Cyklus pěti koncertů

Cyklus pěti koncertů  •  Cyklus pěti koncertů

Během tří pátečních večerů a dvou nedělních odpolední uslyšíte skladby od baroka až po soudobou hudbu. Vedle České filharmonie a jejího Komorního orchestru se Vám představí špičkoví umělci jako americký dirigent David Robertson či violista Antoine Tamestit.

zrušit

Nenašli jsme žádné výsledky

Zkuste použít jiný výraz nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.