Nenašli jsme žádné výsledky

Vámi zadaný výraz neodpovídá žádný záznam. Zkuste pozměnit svůj hledaný výraz.

Hledat

ČSKH – koncertní řady


Český spolek pro komorní hudbu (ČSKH) zahajuje svou jubilejní 130. sezonu. Dramaturgie 28 koncertů rozdělených do pěti cyklů je letos skutečně rozmanitá. Nabídne skladby Dvořáka, Smetany nebo Mozarta, ale i současných skladatelů, jako je Lera Auerbach a Petr Popelka. Právě Petr Popelka je letošním kurátorem a kromě role autora se představí také jako kontrabasista a klavírista. 

Cyklus I • Cyklus šesti večerních koncertů

Cyklus I  •  Cyklus šesti večerních koncertů

Řadu I otevřeme slavnostně: se stejným programem, který (téměř na den přesně!) zazněl před 130 lety na prvním koncertě ČSKH. Tato řada nabídne nejrozmanitější program ze všech, od pozdní renesance až k hudbě žijících autorů. Nezapomeneme ani na Rok české hudby – zazní Dvořák, Smetana nebo Fibich.

Cyklus II • Cyklus šesti večerních koncertů

Cyklus II  •  Cyklus šesti večerních koncertů

Dirigent, skladatel, kontrabasista, klavírista. Všemi těmito „tituly“ se může pyšnit letošní kurátor Petr Popelka. V prvním koncertu řady II zazní jeho Klarinetový kvintet (zahraje Fritz Busch Quartett, soubor členů drážďanské Staatskapelle), jako kontrabasistu ho uslyšíme v únorovém programu, kde se přidá k ansámblu Elphier Quartett.

zrušit

Nenašli jsme žádné výsledky

Vámi zadaný výraz neodpovídá žádný záznam. Zkuste pozměnit svůj hledaný výraz.