Ve znamení české hudby. Odkrýváme program sezony 2023/2024


Nastala chvíle, které jsme se nemohli dočkat, a na kterou jste i vy jistě netrpělivě čekali. Představujeme program 128. sezony České filharmonie a 129. sezony Českého spolku pro komorní hudbu (ČSKH). Podívejte se, jaké hudební lahůdky jsme pro vás připravili.

Fotografie ilustrujicí stránku

Katalog sezony ke stažení

Stáhnout (PDF)

Přehled sezony v podobě kalendária

Stáhnout (PDF)


Sezona 2023|2024 slibuje pestrost a povznesení na duchu. My tento slib dodržíme díky výjimečné muzikalitě a lidskosti našich hudebníků a v neposlední řadě také díky tomu, že jste vy součástí našich životů.

— Semjon Byčkov, šéfdirigent a hudební ředitel České filharmonie

128. sezona České filharmonie


Tři abonentní cykly A, B, C, čtyři mimořádné koncerty a čtyři veřejné generální zkoušky. Již 128. sezonu České filharmonie tvoří celkem 61 koncertů plných tuzemských i zahraničních hudebních hvězd z řad dirigentů, sólistů a skladatelů.

Buďte u toho!

Prohlédnout si program

129. sezona Českého spolku pro komorní hudbu


Dvacet osm komorních koncertů v pěti cyklech nabízí pestrý mix špičkových domácích a světově proslulých souborů. Oživením celoročního programu se staly kuratoriáty významných umělců. Letos se této role ujme excelentní houslistka slovenského původu Julia Fischer. 

Máte už mezi koncerty svého favorita?

Prohlédnout si program

Předprodej vstupenek

Předprodej abonmá a jednotlivých vstupenek na neabonentní koncerty a edukační pořady startuje 3. dubna 2023 v 10.00.

Stávajícím abonentům rezervujeme jejich místa do 31. května 2023 do 20.00. Poté se místa uvolní a budou k dispozici všem zájemcům.

Prodej jednotlivých vstupenek na abonentní koncerty (orchestrální, komorní, edukační) začne ve středu 7. června 2023 v 10.00.

Více informací

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?