Hledat

Letní otvírací doba


I během léta se v Rudolfinu budeme těšit na vaši návštěvu. V červenci a srpnu nás v rudolfinských pokladnách najdete od 10 do 15 hodin. Zákaznický servis je k dispozici od 9 do 15 hodin. 

Obrázek letni-oteviraci-doba.jpg

Pokladny

červenec - srpen
PO - PÁ od 10.00 do 15.00 hodin

Zákaznický servis

červenec - srpen
PO - PÁ od 09.00 do 15.00 hodin

Zakončení 126. sezony bylo velkolepé a už teď se nesmírně těšíme, až započneme sezonu následující. Pokud se vám po Rudolfinu zasteskne i během léta, určitě neváhejte a přijďte nás navštívit do pokladen.  

Čekají tu na vás především vstupenky na koncerty České filharmonie, Českého spolku pro komorní hudbu a také na naše edukační programy v sezoně 2022/2023. 

K nákupu vstupenek je možné také využít pokladny Galerie Rudolfinum.

Troufáme si také doporučit přidat k nákupu vstupenek nějakou tu drobnost pro radost.

Ti, již neholdují elektronické četbě, v pokladnách naleznou programový katalog plný detailů a pikantností z nadcházející sezony. Vášnivé čtenáře jistě zaujme také publikace Chrám umění: Rudolfinum. Přidat můžete ještě CD, filharmonický čaj, med či kávu nebo některý z designových upcycling výrobků.

Když budete mít ale trochu času nazbyt, podívejte se i do Rudolfinum shopu. Tam najdete rudolfinských pokladů ještě více. Rudolfinum shop je během léta otevřen od pondělí do neděle od 10.00 do 18.00 hodin.