Fotografie ilustrujicí stránku

Koncertní řady


Přichází čas, kdy vás opět můžeme přivítat v nové sezoně. Výsledkem je mozaika uměleckých počinů zahrnující širokou škálu repertoáru a umělců, kteří se ztotožňují s díly, jež interpretují. Jejím základem je myšlenka, že každý projekt je uměleckou událostí, která obohatí náš život. To je to, co od nás potřebujete a co očekáváme sami od sebe: objevnost, soudržnost a kvalitu.“

Semjon Byčkov, hudební ředitel a šéfdirigent

Fotografie ilustrujicí stránku
Cyklus šesti večerních koncertů Abonentní řada A

Abonentní řada A • Cyklus šesti večerních koncertů

V abonentní řadě A uslyšíte pestrou směsici skladeb – od Telemanna až po Jaroslava Krčka. Dočkáte se Mahlerovy a Šostakovičovy symfonie a také méně hraných opusů, třeba od Gideona Kleina nebo Hanse Krásy. To vše v podání Semjona Byčkova, Simona Rattla, Jakuba Hrůši nebo Giovanniho Antoniniho.

Více informací
Cyklus šesti večerních koncertů Abonentní řada B

Abonentní řada B • Cyklus šesti večerních koncertů

Koncerty abonentní řady B pro vás připraví Semjon Byčkov, John Eliot Gardiner, Manfred Honeck, Tomáš Netopil a Jakub Hrůša, spolu se sólisty Daniilem Trifonovem, Josefem Špačkem nebo Matthiasem Goernem. Užijete si český repertoár, ale i Mahlerovu, Šostakovičovu a Beethovenovu symfonii.

Více informací
Cyklus čtyř večerních či odpoledních koncertů Abonentní řada C

Abonentní řada C • Cyklus čtyř večerních či odpoledních koncertů

Hned tři premiéry, tři debutanti a jedno velké oratorium. Tak by se dala charakterizovat abonentní řada C, jejíž čtyři koncerty v podání Semjona Byčkova, Tomáše Netopila, Daniela Hardinga, Pražského filharmonického sboru a řady skvělých sólistů slibují nevšední zážitek.

Více informací
 Mimořádné koncerty

Mimořádné koncerty

Mezi tradiční mimořádné projekty každé sezony patří dvojice zahajovacích koncertů, Koncertů pro svobodu a demokracii, novoročních koncertů a závěrečný Open Air. K nim přibyly ve 127. sezoně ještě předvánoční koncerty a mimořádný koncert rezidenčních umělců.

Více informací
Cyklus čtyř odpoledních koncertů Adventní koncerty

Adventní koncerty • Cyklus čtyř odpoledních koncertů

Oblíbené adventní koncerty se konají v Sukově síni Rudolfina každou adventní neděli, v 15.00 a 17.30 hodin. Uslyšíte pestré, vánočně laděné programy, které připravily komorní soubory složené z členů České filharmonie a jejich hostů. Návštěvu koncertu si můžete spojit s posezením v Cafe Rudolfinum.

Více informací
Veřejné generální zkoušky Generální zkoušky

Generální zkoušky • Veřejné generální zkoušky

Dopoledních veřejných generálních zkoušek nabízí 127. sezona České filharmonie celkem šest. Zkoušky jsou zcela v rukou dirigenta, který může skladby přerušovat nebo vracet. Upozorňujeme, že veřejné generální zkoušky mají specifický systém předprodeje vstupenek.

Více informací
Tak copak vás zajímá?
Zavřít

Rozehrajte s námi další koncert

Podpořte nás
Zavřít
Tak copak vás zajímá?