Nenašli jsme žádné výsledky

Zkuste použít jiný výraz nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.

Hledat

Koncertní řady


Česká filharmonie ve své 129. sezoně přináší abonentní cykly A, B, C a čtyři mimořádné koncerty. Šéfdirigent Semjon Byčkov se o taktovku podělí s hlavním hostujícím dirigentem Jakubem Hrůšou. Titul hostujícího dirigenta, s přívlastkem ‘k poctě Rafaela Kubelíka’, přijal Sir Simon Rattle. Debutově orchestr povedou Nathalie Stutzmann a Alan Gilbert. Role rezidenčního umělce se ujme klavírista Daniil Trifonov.


Abonentní řada A • Cyklus šesti večerních koncertů

Abonentní řada A  •  Cyklus šesti večerních koncertů

V abonentní řadě A uslyšíte pestrou směsici skladeb – od Telemanna až po Jaroslava Krčka. Dočkáte se Mahlerovy a Šostakovičovy symfonie a také méně hraných opusů, třeba od Gideona Kleina nebo Hanse Krásy. To vše v podání Semjona Byčkova, Simona Rattla, Jakuba Hrůši nebo Giovanniho Antoniniho.

Mimořádné koncerty

Mimořádné koncerty

Mezi tradiční mimořádné projekty každé sezony patří dvojice zahajovacích koncertů, Koncertů pro svobodu a demokracii, novoročních koncertů a závěrečný Open Air. K nim přibyly ve 127. sezoně ještě předvánoční koncerty a mimořádný koncert rezidenčních umělců.

Adventní koncerty • Cyklus čtyř odpoledních koncertů

Adventní koncerty  •  Cyklus čtyř odpoledních koncertů

Oblíbené adventní koncerty se konají v Sukově síni Rudolfina každou adventní neděli, v 15.00 a 17.30 hodin. Uslyšíte pestré, vánočně laděné programy, které připravily komorní soubory složené z členů České filharmonie a jejich hostů. Návštěvu koncertu si můžete spojit s posezením v Cafe Rudolfinum.

Vánoční předplatné • Cyklus pěti koncertů

Vánoční předplatné  •  Cyklus pěti koncertů

Hledáte vhodný vánoční dárek nebo příležitost, jak se svými blízkými strávit společné chvíle protknuté krásnou hudbou? Dopřejte si zážitek hned z pěti koncertů v rámci vánočního předplatného. Jeho pestrá skladba zahrnuje dva orchestrální koncerty, dva recitály a speciální zkoušku orchestru. Tento výběr určitě potěší každého milovníka hudby.

zrušit

Nenašli jsme žádné výsledky

Zkuste použít jiný výraz nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.