Upcycled psaníčka z bannerů předchozí sezony

Sladit se s rudolfinskými detaily nebo naopak rozzářit chodby foyer? Nová kolekce upcyklovaných psaníček dokáže oboje, záleží jen na vás, kterou variantu zvolíte.

Fotografie ilustrujicí produkt Upcycled psaníčka z bannerů předchozí sezony

890 vč. DPH / dostupnost skladem méně než 10 ks na dotaz

Kdy dostanu zboží?

Zboží aktuálně neprodáváme online.

O dostupnosti se informujte na ​​​​​​​info(zavinac)ceskafilharmonie.cz

Myšlenka upcyklace si návštěvníky Rudolfina získala stejně jako nás, a tak přicházíme s dalšími speciálními kousky. Do kolekce upcyklovaných tašek, vaků, batohů a kabelek přidáváme tato pestrobarevná psaníčka vyrobená z propagačních bannerů 126. filharmonické sezony.

S pořízením psaníčka podpoříte udržitelný přístup k nakládání s využitými materiály a zároveň získáte jedinečný kousek v designu Studia Najbrt, které pro Českou filharmonii tvoří vizuální identitu. Autorkou zpracování je Terezie Krísová, studentka produktového designu na brněnské FAVU, návrhářka a autorka projektu Ruksak.

Online nabízíme tři barevné varianty – modrou, šedou a oranžovou. Pokud ale navštívíte osobně náš Rudolfinum shop okouzlíme vás ještě širším výběrem barevných kombinací.

Psaníčko, které vám padne do oka i do ruky si můžete přijít vybrat každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Tak které vás zaujalo nejvíce?

Obchodní podmínky

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?