Upcycled kabelky z bannerů předchozí sezony

Kabelky v barvách 126. sezony daly znovu zazářit vysloužilým bannerům, které lákaly na desítky koncertů České filharmonie. Nyní mohou doprovázet každý váš krok směřující do Dvořákovy síně.

Fotografie ilustrujicí produkt Upcycled kabelky z bannerů předchozí sezony

690 vč. DPH / dostupnost skladem méně než 10 ks na dotaz

Kdy dostanu zboží?

Zboží aktuálně neprodáváme online.

O dostupnosti se informujte na ​​​​​​​info(zavinac)ceskafilharmonie.cz

Ještě jste stále nenašli ten pravý kousek, který byste si z Rudolfina odnesli s sebou domů? Anebo přemýšlíte, čím svou sbírku obohatit? Upcyklované kabelky s motivy 126. sezony České filharmonie by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti.

Design bannerů použitých k výrobě těchto skvostů, stejně jako u dalších produktů z naší upcyklované edice, má na svědomí proslulé Studio Najbrt. Každý kus je naprostý originál, ručně ušitý návrhářkou a studentkou oboru produktový design na brněnské FAVU Terezií Krísovou. Jemný bannerový materiál je podložený kvalitní pevnou batohovinou a doplněný popruhem s nastavitelnou délkou. 

Online nabízíme tři barevné varianty – modrou, šedou a růžovou. Pokud navštívíte osobně náš Rudolfinum shop, okouzlíme vás výběrem dalších barevných kombinací. Kabelku (a nejen ji) si můžete přijít vybrat každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Obchodní podmínky

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?