Hledat

Upcycled psaníčka z bannerů předchozí sezony

Sladit se s rudolfinskými detaily nebo naopak rozzářit chodby foyer? Nová kolekce upcyklovaných psaníček dokáže oboje, záleží jen na vás, kterou variantu zvolíte.


890 Kč

Méně než deset kusů

šedé

Fotografie ilustrujicí produkt Upcycled psaníčka z bannerů předchozí sezony

Myšlenka upcyklace si návštěvníky Rudolfina získala stejně jako nás, a tak přicházíme s dalšími speciálními kousky. Do kolekce upcyklovaných tašek, vaků, batohů a kabelek přidáváme tato pestrobarevná psaníčka vyrobená z propagačních bannerů 126. filharmonické sezony.

S pořízením psaníčka podpoříte udržitelný přístup k nakládání s využitými materiály a zároveň získáte jedinečný kousek v designu Studia Najbrt, které pro Českou filharmonii tvoří vizuální identitu. Autorkou zpracování je Terezie Krísová, studentka produktového designu na brněnské FAVU, návrhářka a autorka projektu Ruksak.

Online nabízíme tři barevné varianty – modrou, šedou a oranžovou. Pokud ale navštívíte osobně náš Rudolfinum shop okouzlíme vás ještě širším výběrem barevných kombinací.

Psaníčko, které vám padne do oka i do ruky si můžete přijít vybrat každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Tak které vás zaujalo nejvíce?