Fotografie ilustrujicí stránku

Abonmá neboli předplatné


Česká filharmonie nabízí v sezóně 2021/2022 předplatné na večerní koncertní řady A, B a C, na cyklus adventních koncertů a vybrané cykly edukačních koncertů. Český spolek pro komorní hudbu připravil v této sezóně pět koncertních cyklů.

Fotografie ilustrujicí stránku

Jak abonmá koupit

Online nákup / Rezervace

Aktuální obchodní podmínky naleznete zde.


Podívejte se na nabídku abonentních řad České filharmonie


Nevíte si rady?

Abonentní vstupenky si můžete zakoupit online nebo na pokladně České filharmonie v Rudolfinu. Prodej probíhá od dubna do dne prvního abonentního koncertu zvoleného cyklu.

Aktuální obchodní podmínky naleznete zde.


Podívejte se na nabídku abonentních řad České filharmonie


Bonusový program České filharmonie

Jako abonenti můžete využívat výhody bonusového programu České filharmonie. V něm na vás čeká celá řada slev od našich partnerů a spolupracujících institucí, jako je například Národní divadlo, Vydavatelství Supraphon nebo festival Dvořákova Praha.

Více informací

Abonentní vstupenka dále přináší tyto výhody

  • Cena abonentní vstupenky zahrnuje slevu 25–40 % na koncerty vybraného cyklu České filharmonie a slevu 20 % na koncerty vybraného cyklu Českého spolku pro komorní hudbu.
  • Slevu ve výši 20 % na jednotlivé koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu
  • Stejné sedadlo v sále na všechny koncerty vybraného cyklu.
  • Abonentní vstupenka je přenosná. Nemůžete-li některý z koncertů navštívit, můžete abonentku zapůjčit
  • Programový katalog na další sezonu vám automaticky zašleme poštou
  • Ke každé zakoupené abonentní vstupence obdržíte příslušný počet parkovacích šeků (podle počtu koncertů ve zvoleném abonentním cyklu), které vám umožní parkovat v podzemních garážích na Palachově náměstí se slevou.

Dárkové poukazy

Vybíráte koncert nebo rovnou celé abonmá jako dárek a nevíte, zdali se trefíte do vkusu či časových možností obdarovávaného.

Vyberte si jeden z naších dárkových poukazů. Česká filharmonie nabízí dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč. Za poukazy v této hodnotě lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem).

Dárkové poukazy lze zakoupit v pokladně České filharmonie v Rudolfinu nebo si je můžete objednat prostřednictvím zákaznického servisu České filharmonie. Při nákupu dárkového poukazu nelze uplatnit žádnou ze slev. Dárkový poukaz lze uplatnit v pokladně České filharmonie nebo online při nákupu vstupenek na www.ceskafilharmonie.cz

 

Tak copak vás zajímá?
Zavřít

Rozehrajte s námi další koncert

Podpořte nás
Zavřít
Tak copak vás zajímá?