Smetanissimo • Úniková hra

Pokrok je nezastavitelný. Místo dopisů posíláme e-maily, knihy jsme vyměnili za čtečky, encyklopedie známe už jen z internetu… Co kdyby virtuální revoluce dorazila i do muzea? Podaří se vašemu týmu v únikové hře vyřešit vše potřebné a zachránit důležité artefakty ze života významného hudebního skladatele?

Vzdělávací programy | 7.–9. ročník ZŠ | studenti SŠ

Jakub Kacar, Kristýna Müllerová, Václav Nekolný průvodci hrou
Miroslav Sekera klavírista

Fotografie ilustrujicí událost Smetanissimo • Úniková hra

Rudolfinum — Rudolfinum

Dostupnost na dotaz
Cena 300 Kč | Kapacita 30 účastníků Informace ke vstupenkám a kontakty

Objednávky vstupenek na programy pro školy začneme přijímat 3. června 2024 ve 20.00 na e-mailové adrese edu@ceskafilharmonie.cz.

Pro informace o vstupenkách kontaktujte
Oddělení vzdělávacích programů České filharmonie

E-mail: edu@ceskafilharmonie.cz

Součástí programu je i následný workshop s účastníky, jenž proběhne přímo u Vás ve škole a v rámci kterého aktivně navážeme na únikovou hru.

Úniková hra Smetanissimo nás zavede do nedaleké budoucnosti, kde byly všechny historické sbírky převedeny a uloženy do holografické podoby a jejich hmotná podoba zničena. Naštěstí ani v této realitě není nic definitivní. Díky tzv. časosběrným bankám lze vrátit skutečnou podobu i několika vybraným exponátům ze života Bedřicha Smetany. Tato služba ale není zadarmo! Týmy, které se tento složitý proces rozhodnou absolvovat, musejí vzájemně spolupracovat a postupovat kreativně při řešení výzev, šifer a hádanek. Za odměnu si pak mohou prostřednictvím krátkého koncertu propojit nabyté informace ze Smetanova života s jeho hudbou.

Na tento program může jeden pedagog objednat vstupenky pro maximálně 30 žáků. Minimální počet žáků na programu je 25.