Aftertalk & autogramiáda Semjona Byčkova

Přijďte s námi uzavřít abonentní sezonu. Na středu 7. 6. v rámci posledního abonentního týdne 127. sezony jsme nachystali nabitý podvečer. Čeká vás medobraní, poslech desky Má vlast, posezení v kavárně nebo komentovaná prohlídka výstavy. Zlatým hřebem večera bude setkání s šéfdirigentem Semjonem Byčkovem. Už chystejte své nahrávky na autogramiádu!

16.00 – 17.30 Dvorana
Medobraní v České filharmonii s možností navštívit střechu s úly v 16.30 (počet návštěvníků je omezen, účast je třeba potvrdit na e-mailu info@ceskafilharmonie.cz)

18.30 – 21.15 Artpark Galerie Rudolfinum
Poslech LP kompletu Má vlast

19.30 Dvořákova síň
Abonentní koncert A6 - Gustav Mahler: Symfonie č. 6
Česká filharmonie, Semjon Byčkov dirigent
(pouze pro držitele vstupenek)

19.30 Dvorana, Galerie Rudolfinum
Komentovaná prohlídka výstavy Shifted Realities

20.00 Valdštejnská zahrada
Koncert Pražského filharmonického sboru

21.30 Dvorana
Aftertalk – Semjon Byčkov odpovídá na otázky posluchačů, fanoušků a milovníků hudby (otázky zasílejte na info@ceskafilharmonie.cz)

22.00 Dvorana
Autogramiáda Semjona Byčkova

Fotografie ilustrujicí událost Aftertalk & autogramiáda Semjona Byčkova

Rudolfinum — Dvorana a další prostory

Zdarma Informace ke vstupenkám a kontakty

Kromě večerního koncertu České filharmonie, na který je nutné mít zakoupenou vstupenku, je veškerý program přístupný zdarma.

Tel.: +420 227 059 227

Ke vstupu do Dvorany využijte vchod Galerie Rudolfinum z Alšova nábřeží.

Zajímá vás, která z Mahlerových symfonií je Semjonu Byčkovovi nejbližší? Jak si hledal cestu ke Smetanově Mé vlasti? Která árie z Dvořákovy Rusalky ho bere za srdce? Nebo vám leží v hlavě něco, co jste o něm ještě nikde nečetli ani neslyšeli?

Využijte možnost zeptat se šéfdirigenta České filharmonie prostřednictvím e-mailu na to, co vás zajímá. My otázku položíme za vás - na Aftertalku ve Dvoraně Rudolfina po prvním z trojice abonentních koncertů, které uzavírají letošní rudolfinskou sezonu. Můžete si také nechat podepsat některou z oceňovaných nahrávek, které vznikly v průběhu uplynulých pěti let, kdy Semjon Byčkov stál v čele České filharmonie: Projekt Čajkovskij, Mahlerovy Symfonie č. 4 a 5, nejnovější CD s Mahlerovou 2. symfonií nebo ikonický LP komplet Má vlast vydaný u příležitosti Maestrových 70. narozenin v prosinci 2022.

Pokud nejste držiteli vstupenek na již zcela vyprodaný koncert ve Dvořákově síni, nevadí – nabízíme vám několik možností, jak strávit příjemný čas předcházející setkání s naším panem šéfdirigentem. Vstup na všechny doprovodné akce je volný, po celou dobu bude také otevřeno Café Rudolfinum.

Odpoledne si můžete osladit život medem z úlů na střeše Rudolfina při tradičním Medobraní. Poté  vás zveme na výstavu Shifted Realities (Galerie Rudolfinum bude výjimečně otevřena až do 21.00) s komentovanou prohlídkou.

V Artparku Galerie si můžete vychutnat poslech LP kompletu s nahrávkou Mé vlasti v podání České filharmonie pod taktovkou Semjona Byčkova. Špičkovou aparaturu MBL zapůjčí pouze na tento večer firma Top Hifi Europe, která je zároveň partnerem nahrávky. Alternativou je také Open Air koncert Pražského filharmonického sboru ve Valdštějnské zahradě, která je od Rudolfina jen přes řeku.

Těšíme se na vás!