Upcycled vaky s motivy předchozích sezon

Barevné vaky na záda jsou dalším znamenitým přírůstkem do filharmonické upcyklované kolekce. Na výběr máme hned tři varianty. Jak je již zvykem, každý jednotlivý kus je naprostý originál.

Fotografie ilustrujicí produkt Upcycled vaky s motivy předchozích sezon

550 vč. DPH / dostupnost skladem méně než 10 ks na dotaz

Kdy dostanu zboží?

Zboží je aktuálně vyprodané a již pro vás vyrábíme další kusy.

O dostupnosti se informujte na ​​​​​​​info(zavinac)ceskafilharmonie.cz

Při tvorbě vaků a také našich nových upcycled batohů se Česká filharmonie spojila s Terezií Krísovou, studentkou produktového designu na brněnské FAVU, návrhářkou a autorkou projektu Ruksak.

Ruksak byl založen v roce 2019 a od té doby Terezii pod rukama vznikl nespočet designových kousků vyrobených především z vysloužilých reklamních bannerů. Stejně jako lehké látkové vaky na záda, které využijete jak na procházky po městě, tak na výlety do přírody.

Vaky hrdě nesou design Studia Najbrt a jsou ručně šité s minimem přidaného materiálu. Nabízíme modrou, šedou a růžovou variantu.

Pokud si vaky chcete nejprve prohlédnou a osahat, najdete je i v Rudolfinum shopu. Ten je pro návštěvníky otevřený každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Zboží objednané nejpozději 14. 12. vám odešleme či připravíme k vyzvednutí do Vánoc.

Obchodní podmínky

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?