Špalíček - náramek

Pociťte chvění klasické hudby v každém gestu tak jako dirigenti České filharmonie. S náramkem Špalíček ponesete na zápěstí ozvěny všech rudolfinských koncertů. Tedy alespoň za posledních třicet let.

Fotografie ilustrujicí produkt Špalíček - náramek

990 vč. DPH / dostupnost skladem méně než 10 ks na dotaz

Kdy dostanu zboží?

Zboží aktuálně neprodáváme online.

O dostupnosti se informujte na ​​​​​​​info(zavinac)ceskafilharmonie.cz

Podium Dvořákovy síně se po více než třech dekádách dočkalo nových prken. Ta původní už byla značně děravá a vydávala nepříliš melodické zvuky. Dřevo, které bylo svědkem vystoupení těch největších světových hvězd, dostalo nový život v podobě limitované edice doplňků. Pořiďte sobě nebo svým blízkým vlastní kousek Dvořákovy síně.

Náramek hrdě nesoucí název Špalíček je ručně vyrobený v dílně šperkařky Marie Poláčkové, která stojí za značkou KO-RA-LE. Tvoří jej dřevěný přívěšek umístěný na řetízku z chirurgické oceli se stahovacím očkem ze silikonu. Velikost náramku je variabilní, padne tak na každé zápěstí. 

Kousky z vánoční kolekce dárků vyrobených z prken Dvořákovy síně můžete objednávat online nebo zakoupit v Rudolfinum shopu. Ten je pro návštěvníky otevřený každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Jak to s celou rekonstrukcí bylo?


Proč se podium Dvořákovy síně muselo vyměnit, kolik času bylo na rekonstrukci vyhrazeno a z jakého dřeva Špalíček vlastně vznikl?

Vše se dozvíte v online magazínu České filharmonie.

To mě zajímá

Obchodní podmínky

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?