Šachy z prken podia

Rozehrajte partii, při které každý tah ponese dozvuk stovek excelentních koncertů konaných ve Dvořákově síni v posledních třiceti letech.

Fotografie ilustrujicí produkt Šachy z prken podia

4990 vč. DPH / dostupnost skladem méně než 10 ks na dotaz

Kdy dostanu zboží?

Zboží aktuálně neprodáváme online.

O dostupnosti se informujte na ​​​​​​​info(zavinac)ceskafilharmonie.cz

  • Rozměr šachovnice – 35 x 35 cm

V létě roku 2022 získala Dvořákova síň Rudolfina nové podium. Ze starých prken slávy jsme ve spolupráci s Truhlářstvím Zdar vyrobili unikátní šachové soupravy, které v sobě snoubí rudolfinskou krásu se vzpomínkami na třicet let koncertování. Drobné šrámy či vpichy od bodců violoncell a kontrabasů přenesou autentickou atmosféru Dvořákovky do každého tahu.

Šachovnici společně s figurkami vám zabalíme do praktické plátěné tašky, díky které snadno vezmete hru kdykoliv kamkoliv s sebou. 

Kousky z dřevěné kolekce vyrobené z prken Dvořákovy síně můžete objednávat online nebo zakoupit v Rudolfinum shopu. Ten je pro návštěvníky otevřený každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Jak to s celou rekonstrukcí bylo?


Proč se podium Dvořákovy síně muselo vyměnit, kolik času bylo na rekonstrukci vyhrazeno a z jakého dřeva šachy vlastně vznikly?

Vše se dozvíte v online magazínu České filharmonie.

To mě zajímá

Obchodní podmínky

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?