Hledat

Hvězdný prach - přívěšek na řetízku

Jedna pilina za každou výjimečnou vzpomínku z Rudolfina. Náhrdelník Hvězdný prach ze zbytků dřeva podia Dvořákovy síně je dokáže ukrýt všechny. Která vzpomínka je ta vaše nejvzácnější?


990 Kč

Skladem

Fotografie ilustrujicí produkt Hvězdný prach - přívěšek na řetízku

Do skleněného přívěsku jsme schovali Hvězdný prach symbolizující stovky skvostných hudebních zážitků, které bývalé podium Dvořákovy síně nasávalo přes třicet let. Během léta jsme podium v koncertním sále vyměnili a stará prkna jsme společně se značkou KO-RA-LE přetvořili na limitovanou vánoční kolekci šperků a doplňků. Kousek slavného podia si tak může na památku pořídit každý.

Skleněný přívěšek je umístěný na řetízku z chirurgické oceli v prodloužené délce. Náhrdelník je lehký, decentní a jemně doladí ležérní oděv i večerní róbu.

Kousky z dřevěné kolekce šperků vyrobených z prken Dvořákovy síně můžete objednávat online nebo zakoupit v Rudolfinum shopu. Ten je pro návštěvníky otevřený každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Jak vznikalo nové podium?


Kolik času výměna celého podia zabere, kde se použité dřevo vzalo a čím jsou prkna Dvořákovy síně jedinečná?

Přečtěte si článek v online magazínu České filharmonie.

Obrázek rekonstrukce-podia-dvorakovy-sine.jpg