Česká filharmonie studentům


Dveře Rudolfina jsou otevřené všem žákům a studentům. Česká filharmonie mladým lidem do 26 let nabízí řadu výhod a slev. Naším cílem je, aby naše koncerty byly přístupné pro každého, kdo má pro hudbu otevřené srdce. Podívejte se, co vše jsme pro vás připravili.

Fotografie ilustrujicí stránku Studentský program

Studentský program

Last Minute vstupenka za 100 Kč a k tomu ještě trocha dobrodružství. Studentům s platnými kartami ISIC nabízíme možnost navštívit i vyprodané koncerty České filharmonie v Rudolfinu. Kde budete sedět, vám ale předem neřekneme.

Jak výhodné vstupenky získat?

  1. Registrujte se na webu ČF a zadejte zde číslo vaší karty ISIC. Po přihlášení do svého účtu potvrďte registraci v záložce „Věrnostní program“. V tu chvíli se stanete součástí Studentského programu. Pro nákup zvýhodněné vstupenky je vždy nutné se přihlásit.
  2. Pokud u koncertu najdete pod možností „Objednat online“ (pro běžný nákup) také tlačítko „Studentský program“, můžete si zakoupit jednu zlevněnou vstupenku v ceně 100 Kč, kterou je nutné uhradit ihned kartou. E-vstupenku je možné ukázat na displeji, nemusí se tisknout.
  3. Nakupovat v rámci Studentského programu můžete online v den daného koncertu od 10.00 hodin. Online nákup vstupenek je ukončen 1,5 hodiny před začátkem akce.
    V pokladně v Rudolfinu je možné zvýhodněné vstupenky zakoupit v den koncertu od jejího otevření až do začátku akce. Při nákupu v pokladně stačí mít s sebou platný ISIC, není třeba se registrovat on-line.

 

Last Minute vstupenky bude možné v sezoně 2022/2023 zakoupit na všechny koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu ve Dvořákově síni s výjimkou obou Novoročních a všech festivalových koncertů a veřejných generálních zkoušek.

S touto vstupenkou nemáte nárok na konkrétní místo v sále. Po vstupu do Rudolfina, prosíme, oslovte jakéhokoli člena pořadatelské služby, jenž vám těsně před začátkem koncertu najde aktuálně volné místo (a to od těch v nejvyšší cenové kategorii až po stání). Vždy, prosíme, obsaďte místo přidělené pořadatelskou službou.

Pokud by se stalo, že budou všechna místa k sezení i ke stání obsazena a vy se nebudete moci koncertu zúčastnit, budeme vám vstupenku kompenzovat. Obraťte se opět na pořadatelskou službu.

Standardní studentské slevy


Pokud jste studentem do 26 let a držitelem platné karty ISIC a rádi byste měli vstupenku na konkrétní místo v sále, využijte slevu 50 % na nákup jednotlivých vstupenek na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu (ČSKH). Na Novoroční galakoncert platí sleva 20 %. Studentská sleva se nevztahuje na vzdělávací pořady s výjimkou Kroků do nového světa a koncertu Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů ČF. Sleva neplatí na místa k stání. Kartu ISIC mějte prosím na koncertě vždy s sebou.

Pro více informací kontaktujte zákaznický servis

Provozní doba v Rudolfinu

Ve všední dny 9.00–18.00 h / červenec, srpen 9.00–15.00 h.
V den konání koncertu České filharmonie do začátku koncertu (platí pouze pro všední dny).

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?