Kniha džunglí • Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!

Hudebně-taneční adaptaci Kiplingovy Knihy džunglí vytvořili hudební skladatel Marko Ivanović a režisér a scénograf Matěj Forman. Inscenace s choreografií Štěpána Pechara a kostýmy Andrey Sodomkové vznikla ve spolupráci s Divadlem bratří Formanů, DEKKADANCERS a Českou filharmonií.

Vzdělávací programy | Délka programu 1 hod 20 min | Od 6 let

Kniha džunglí
hudebně-taneční adaptace

DEKKADANCERS

Marko Ivanović / Jan Kučera dirigenti

Fotografie ilustrujicí událost Kniha džunglí • Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!

Výstaviště Praha — Azyl78

Pro online nákup budete přesměrováni na web pořadatele či prodejce.

Program je vhodný pro děti od 6 let.

„Zážitek z cesty za příběhy džungle plodí nové touhy a odhodlání. Oči už přivykly šeru v temných koutech džungle a neuhýbají ani před oslnivými paprsky poledního slunce, které zjevují divokou krásu pod korunami stromů. Vrátíme se tam, kde jsme už jednou stáli v jiskřivém okamžiku štěstí, ale bude to jako poprvé. Musíme zpátky. Hudba, zvuky, pohyb, vůně i divoké a krásné obrazy mizící a vynořující se před očima. Přátelství, oslava divadla a života pod střechou šapitó v barevném světě naší Knihy džunglí nás nepřestává přitahovat. V co jsme doufali, nezklamalo nás. Chceme to ještě zažít a vydat se tam zpět.”

Matěj Forman

Tvůrčí tým

Marko Ivanović hudební skladatel
Matěj Forman režie, scénografie