Nenašli jsme žádné výsledky

Vámi zadaný výraz neodpovídá žádný záznam. Zkuste pozměnit svůj hledaný výraz.

Hledat

Koncertní řady


Česká filharmonie ve své 128. sezoně přináší abonentní cykly A, B, C a čtyři mimořádné koncerty. Šéfdirigent Semjon Byčkov se o taktovku podělí s hlavními hostujícími dirigenty Hrůšou a Netopilem, ale také se Simonem Rattlem či Franzem Welser-Möstem. Debutově orchestr povedou Antonio Pappano a Tugan Sochijev. Z řad sólistů jmenujme alespoň Andráse Schiffa, rezidenčního umělce sezony.


Abonentní řada A • Cyklus šesti večerních koncertů

Abonentní řada A  •  Cyklus šesti večerních koncertů

V řadě A převažují skladby z 20. století, vyvážené třemi premiérami a jedním Mozartovým koncertem. Dirigovat budou Semjon Byčkov, Jakub Hrůša, Alain Altinoglu a Keith Lockhart. Představí se houslisté Karen Gomyo, Jiří Vodička a Josef Špaček, klavíristé Víkingur Ólafsson a Marc-André Hamelin a varhaník Thierry Escaich.

Abonentní řada B • Cyklus šesti večerních koncertů

Abonentní řada B  •  Cyklus šesti večerních koncertů

Vedle stěžejních děl Wolfganga Amadea Mozarta, Antonína Dvořáka, Gustava Mahlera nebo Leoše Janáčka se můžete těšit na novinky od Jamese MacMillana, Martina Smolky nebo Aarona Coplanda. Programy pro vás připraví šéfdirigent Semjon Byčkov, Tomáš Netopil, Manfred Honeck a Michael Tilson Thomas.

Mimořádné koncerty

Mimořádné koncerty

Tradičními mimořádnými koncerty každé sezony jsou dvojice zahajovacích, Novoroční koncert a závěrečný Open Air koncert. V předchozí sezoně vznikla tradice Koncertů pro svobodu a demokracii k odkazu Sametové revoluce. Sestavu doplňuje dubnový Jarní koncert Jiřího Vodičky a Petra Altrichtera.

Adventní koncerty • Cyklus čtyř odpoledních koncertů

Adventní koncerty  •  Cyklus čtyř odpoledních koncertů

Oblíbené adventní koncerty se konají v Sukově síni Rudolfina každou adventní neděli, ve tři hodiny odpoledne. Uslyšíte pestré programy, které připravily komorní soubory složené z členů České filharmonie a jejich hostů. Návštěvu koncertu si můžete zpříjemnit posezením v Café Rudolfinum.

Generální zkoušky • Veřejné generální zkoušky

Generální zkoušky  •  Veřejné generální zkoušky

Sezona 2021|2022 nabízí rekordní počet dopoledních veřejných generálních zkoušek. Zkoušky jsou zcela v rukou dirigenta, který může skladby přerušovat nebo vracet. Prosíme publikum o respektování tohoto nároku. Veřejné generální zkoušky mají specifický systém předprodeje vstupenek.

Vánoční předplatné • Cyklus čtyř koncertů

Vánoční předplatné  •  Cyklus čtyř koncertů

Hledáte vhodný vánoční dárek nebo příležitost, jak se svými blízkými strávit společné chvíle protknuté krásnou hudbou? Dopřejte si zážitek hned ze čtyř koncertů v rámci vánočního předplatného. Jeho pestrá skladba zahrnuje dva orchestrální koncerty, jeden komorní koncert a jeden recitál. Tento výběr určitě potěší každého milovníka hudby.

zrušit

Nenašli jsme žádné výsledky

Vámi zadaný výraz neodpovídá žádný záznam. Zkuste pozměnit svůj hledaný výraz.