Hudba do škol

Hudba do škol • Workshopy pro učitele předškolní výchovy


V rámci projektu Hudba do škol chceme otevřít prostor ke společným setkáním i učitelům mateřských škol a vůbec všem, kdo chtějí s dětmi muzicírovat už v raném věku. Pro ně jsme připravili cyklus čtyř workshopů.

Workshop
Pro pedagogy
Hudba do škol

Tvůrkyně Rudolfínků Veronika Lucassen a její kolegové nabízejí množství rytmických, intonačních, pohybových a poslechových nápadů a inspirací pro hudební práci s předškolními dětmi. Vytváříme současně prostor pro společné sdílení vlastních zkušeností, ukázek dobrých příkladů z praxe a názorných tipů, jak vybrané aktivity metodicky nakrokovat.

Pokud máte zájem se na tato setkání přihlásit, napište nám email, zařadíme Vás do naší databáze. Na každý termín se přihlašuje zvlášť. Cca měsíc před konaným termínem obdržíte podrobnější informace s přihlašovacím formulářem.

Přihlašování a další informace na e-mailu ms@ceskafilharmonie.cz

Setkání:
I. Podzimní 12. 10. 2021
II. Zimní 12. 1. 2022
III. Jarní 14. 4. 2022
IV. Letní 26. 5. 2022

Hudba do škol pro všechny učitele

Hudba do škol otevírá prostor pro vzájemná setkávání i pro učitele základních, středních a dalších typů škol po celé republice. Pravidelně se mohou potkávat v devíti tzv. „regionálních centrech“. Kolem regionálních center vznikají komunity aktivních a otevřených lidí, kteří se chtějí vzájemně učit a hledat cesty, jak se s dětmi společně hudebně rozvíjet.
Všechna setkání jsou bezpečným a otevřeným prostorem, kde mohou všichni sdílet bez obav své metody, dobré i špatné zkušenosti, pokládat otázky a vzájemně si dávat zpětnou vazbu a společně vytvářet nové přístupy, jak dětem svět hudby otevírat.

V případě zájmu kontaktujte Vám blízké regionální centrum:

Brno: eva.filipova@ceskafilharmonie.cz
Hlučín: veronika.stoklasova@zus-hlucin.cz
Hořice: solcova.kristyna@email.cz
Hradec Králové: huranahudebku@email.cz
Olomouc: jarka.siricka@seznam.cz
Praha: recentrumpraha@gmail.com
Ústí nad Labem: janahoncu@seznam.cz
Velvary: zakladka.velvary@gmail.com

Workshopy

Tak copak vás zajímá?
Zavřít

Rozehrajte s námi další koncert

Podpořte nás
Zavřít
Tak copak vás zajímá?