Ladíme spolu

Ladíme spolu

Národní divadlo a Česká filharmonie společně

Již pošesté se Česká filharmonie sladí s Národním divadlem ve společné předplatitelské skupině. První český orchestr nabízí hudbu Šostakovičovu, Mahlerovu a Beethovenovu. Státní opera se ve své první sezoně po generální rekonstrukci dočká nové inscenace Tristana a Isoldy, na jeviště Zlaté kapličky se vrátí Janáčkova Káťa Kabanová.

Koncert
Ladíme spolu

Objednat abonmá

Neděle, Čtvrtek / 19.30 / Dvořákova síň
24. 9. 2020
|
13. 12. 2020
|
21. 1. 2021
|
25. 4. 2021

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.: +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. (v červenci a srpnu do 15.00 hod.).

Svou jubilejní 125. sezonu zahájí první český orchestr koncertem, na kterém bude znít hudba Dmitrije Šostakoviče a Gustava Mahlera. Zatímco Šostakovičův Koncert pro klavír, trubku a smyčcový orchestr představí Selinu Ott a Daniila Trifonova, dva fenomenální sólisty nejmladší generace, v Mahlerově Páté se orchestr rozezní v dokonalé symbióze se svým šéfdirigentem Semjonem Byčkovem. Státní opera se ve své první sezoně po generální rekonstrukci dočká nové inscenace Tristana a Isoldy od Richarda Wagnera v režii legendárního Keitha Warnera. Na jeviště Zlaté kapličky se po osmi letech vrátí Janáčkova Káťa Kabanová a i tentokrát to bude ve zpracování jedné z hvězd současné světové opery, španělského režiséra Calixta Bieita. Závěrečný program vzdá hold letošnímu jubilantovi Ludwigu van Beethovenovi. V podání uznávaného českého klavíristy Ivana Klánského zazní série Beethovenových variací a sonát, včetně slavné Appassionaty.

Prodej abonentních vstupenek bude probíhat od 15. 6. 2020 v pokladně Národního divadla, v pokladně České filharmonie v Rudolfinu nebo on-line na www.ceskafilharmonie.cz a www.narodni-divadlo.cz. Rezervace a informace přes zákaznický servis na adrese info@ceskafilharmonie.cz a telefonním čísle 227 059 227.