Tradiční rudolfinské medobraní


Srdečně všechny zveme na medobraní v Sukově síni Rudolfina, kde včelař Augustin Uváčik představí svůj včelí orchestr. Dozvíte, proč včely do Rudolfina odjakživa patří, a kam všude se jejich symbolika promítla. Zjistíte také, co to jsou Ambrožské zpěvy, a jak taková hudba na včely působí. Vstup na akci je volný.

  • Vzdělávací programy
  • |
  • Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé
Fotografie ilustrujicí událost Tradiční rudolfinské medobraní

Rudolfinum — Sukova síň


Vstup volný Informace ke vstupenkám a kontakty

Prodej jednotlivých vstupenek na abonentní koncerty (orchestrální, komorní, edukační) začne ve středu 7. června 2023 v 10.00. Předprodej vstupenek na veřejné generální zkoušky bude zahájen 13. 9. v 10.00.

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.: +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. 

 

Od specialisty na střešní včelaření se dozvíte, proč včely do Rudolfina odjakživa patří, a kam všude se jejich symbolika promítla.  Zjistíte, co to jsou Ambrožské zpěvy, a jak taková hudba na včely působí. Také prozradíme, co všechno obnáší mít včelnici na střeše národní kulturní památky.

V Sukově síni budeme však hlavně stáčet med! Čeká vás možnost vyzkoušet si odvíčkování plástů a prohlédnout si nástroje, které včelař ke své práci potřebuje.

Akce bude probíhat od 14.00 do 17.00 hodin, můžete dorazit kdykoliv v průběhu a stejně tak i odejít, když už budete mít pocit, že jste se o včelaření dozvěděli dostatek. 

V 16 hodin se přesuneme na střechu Rudolfina, kde si můžete dokonce zavčelařit.

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?