Česká filharmonie
Open air koncert 2017

Česká filharmonie

Už popáté letos Česká filharmonie uzavře svou sezonu pražským koncertem pod otevřeným nebem. Program na Hradčanském náměstí bude tentokrát ve znamení jazzu: v rámci premiérové spolupráce bude orchestr dirigovat všestranný britský hudebník Wayne Marshall a jako hosté se představí špičkoví jazzoví muzikanti ze souboru Jazz at Lincoln Center Orchestra v čele s trumpetistou Wyntonem Marsalisem (v jejich případě půjde teprve o druhou spolupráci s Českou filharmonií).

Mimořádné koncerty
Živě v TV
Délka koncertu 1 hod 45 min
Praha — Hradčanské náměstí

Praha

Česká republika Praha 1 Hradčanské náměstí 118 00
čt 22. 6. 2017 / 20.15

Informace ke vstupenkám a kontakty

Více o vstupenkách

Vstup na koncert je volný.

Informace k dopravě na Hradčanské náměstí

S ohledem na probíhající osobní prohlídky v areálu Pražského hradu a s nimi spojené zdržení doporučujeme návštěvníkům, aby k dopravě na koncert využili tramvajové zastávky Brusnice nebo Pohořelec (tram č. 22 a 23), vzdálené cca 10 min chůze od Hradčanského náměstí. Na místo je také možné dojít Nerudovou ulicí, případně po nových zámeckých schodech z Malostranského náměstí. Po koncertě bude areál Pražského hradu mimořádně otevřený až do 23.00 hod.

 

Generální mediální partner České filharmonie

Málokdo ví, že loni odvysílal ČT art 176 koncertů všech hudebních žánrů. Seznamte se s dalšími zajímavosti o České televizi.