Zkuste použít jiný výraz nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.

Mozaika a já – nedělní Ateliérovka pro děti • Zhanna Kadyrova: UNEXPECTED

Vzdělávací programy | Délka programu 2 hod | Od 5 do 14 let

Fotografie ilustrujicí událost Mozaika a já – nedělní Ateliérovka pro děti  • Zhanna Kadyrova: UNEXPECTED

Rudolfinum — Galerie Rudolfinum

Od 30 do 90 Kč Informace ke vstupenkám a kontakty

GALERIE RUDOLFINUM

Alšovo nábřeží 12

galerie@rudolfinum.org
T +420 227 059 205

www.galerierudolfinum.cz

neděli 7. dubna zveme všechny kreativní děti na další výtvarnou dílnu z cyklu Ateliérovky. Těšíme se na vás od 14:00 v Galerii Rudolfinum!

Tentokrát se inspirujeme cykly Výstřely (2022–2023) a Mapy (2009–2011), které vytvořila ukrajinská umělkyně Zhanna Kadyrova a které jsou k vidění na její výstavě.

Vstupenky za 30 nebo 90 Kč k zakoupení přímo před akcí na pokladně Galerie Rudolfinum. Rodiče se mohou přidat, nebo děti nechat tvořit s našimi lektorkami a mezitím si nerušeně projít výstavu. Vstup na ni je volný.

Více informací o dílně a možnostech rezervace naleznete na webu Galerie Rudolfinum zde.

Zkuste použít jiný výraz nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.