Hledat

Hudbou k sobě i tichu


Je možné potkat se a povídat si i beze slov? Jedinečný prostor pro setkání dětí, které by se jinak nepotkaly. Program je určen žákům zapojeným do dlouhodobého projektu Hudbou k sobě i všem novým zájemcům a třídám, které mají chuť rozeznít sál Rudolfina.

Vzdělávací programy | Délka programu 1 hod 10 min | 2.–4. ročník ZŠ

Účinkující

Ondřej Tichý a jeho hosté

Fotografie ilustrujicí událost Hudbou k sobě i tichu

Rudolfinum — Dvořákova síň

Zrušeno
Cena 150 Kč Informace ke vstupenkám a kontakty

Objednávky vstupenek na programy pro školy sezóny 2023/2024 přijímáme na emailové adrese edu@ceskafilharmonie.cz od 1. června 2023 20.00. Děkujeme.

Oddělení vzdělávacích programů České filharmonie

Tel.: +420 227 059 222

E-mail: edu@ceskafilharmonie.cz

Hudba byla od pradávna součástí lidského společenství, a proto je možné i dnes využívat její zázračnou moc přinášet radost, porozumění, ale hlavně podporu dětem, které se ve škole učí samostatnosti a osvojují si důležité kompetence na někdy nesnadné cestě k dospělosti. Projekt pro žáky 1. stupně základních škol připravuje Ondřej Tichý.

Během programů, které jsou připravené na půdě České filharmonie, se děti pomocí uměleckých prostředků seznamují s tím, jak je možné navázat živý kontakt s druhým člověkem, zažívat zdravou sílu skupinové práce, vyjadřovat se a tvořit nebo objevovat, co se stane, když se dokážeme zastavit, soustředit a naslouchat.

Jeden pedagog může na každý koncert objednat vstupenky pro maximálně 60 žáků.

Program je vyhrazen účastníkům workshopů s Ondřejem Tichým.