Rudolfinský briliant

Designový náhrdelník ze dřevěné kolekce, precizně vybroušený jako tah smyčcem, úder do kláves nebo máchnutí taktovkou.

Fotografie ilustrujicí produkt Rudolfinský briliant

1190 vč. DPH / dostupnost skladem méně než 10 ks na dotaz

Kdy dostanu zboží?

Zboží aktuálně neprodáváme online.

O dostupnosti se informujte na ​​​​​​​info(zavinac)ceskafilharmonie.cz

Prkna podia Dvořákovy síně odolávala koncertnímu náporu a vytížení přes tři dekády. Už proto bylo načase dát podlaze koncertního sálu nový lesk. Podium prošlo celkovou rekonstrukcí a ze starého dřeva jsme vyrobili kolekci designových šperků a doplňků. Kousky prken, na nichž se odehrávala historie České filharmonie, vám nyní můžou dělat radost každý den.

Řetízek z chirurgické oceli, jehož délku je možné nastavovat dle libosti, nese Rudolfinský briliant. Přívěsek ze dřeva bývalého podia má nepravidelný tvar s vybroušenými ploškami, které si zachovaly texturu prken slávy. Design náhrdelníku zpracovala šperkařka Marie Poláčková, autorka značky KO-RA-LE.

Kousky z dřevěné kolekce šperků vyrobených z prken Dvořákovy síně můžete objednávat online nebo zakoupit v Rudolfinum shopu. Ten je pro návštěvníky otevřený každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Jak to s celou rekonstrukcí bylo?


Proč se pódium Dvořákovy síně muselo vyměnit, kolik času bylo na rekonstrukci vyhrazeno a z jakého dřeva Rudolfinský briliant vlastně vznikl?

Vše se dozvíte v online magazínu České filharmonie.

To mě zajímá

Obchodní podmínky

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?