Dlouhodobé projekty


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean fermentum risus id tortor. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla. Integer rutrum, orci vestibulum ullamcorper ultricies, lacus quam ultricies odio, vitae placerat pede sem sit amet enim. Suspendisse sagittis ultrices augue. Aliquam ornare wisi eu metus. Vivamus porttitor turpis ac leo. Maecenas lorem.

Fotografie ilustrujicí stránku

Orchestrální akademie


Česká filharmonie, stejně jako jiné přední světové orchestry, má zájem na výchově dalších generací špičkových hudebníků, kteří mohou v budoucnu usednout do jejích řad. Ti nejnadějnější mohou zakoušet všechny výzvy profesionální hudební dráhy jako platní členové České filharmonie.

Více
Horna

Česká studentská filharmonie


Chceme dávat nastupující generaci hudebníků – převážně studentů hudebních škol – pravidelnou možnost zkoušet a provádět velká díla světové symfonické, koncertantní i vokálně instrumentální tvorby. Z hudebníků proto budujeme stálý orchestr, ve kterém mezi nimi mohou vznikat dlouhodobé vztahy a porozumění.

Více
Česká studentská filharmonie

Společný orchestr žáků ZUŠ a filharmoniků


V rámci projektu se potkávají žáci základních uměleckých škol se členy České filharmonie. Po půlroce intenzivních příprav a překonávání nejrůznějších výzev muzikantského života jejich společné zkoušení vrcholí na slavnostním koncertě ve Dvořákově síni Rudolfina.

Více
Společný orchestr žáků ZUŠ a filharmoniků

Hudba do škol


Projekt Hudba do škol má za cíl podpořit učitele a výuku hudební výchovy. Od samého počátku to je cesta lásky k hudbě, plná krásných a poklidných momentů i situací složitých a konfliktních, ze kterých se snažíme učit.

Více
Ilustrační foto k projektu Hudba do škol

Romano drom


Již dekádu pokračuje spolupráce mezi Českou filharmonií, zpěvačkou a sbormistryní Idou Kelarovou a jejím dětským pěveckým sborem Čhavorenge. Smyslem společného úsilí je podpora romských dětí a mladých lidí nejen v jejich cestě za hudbou.

Více
Dětský pěveský sbor Čhavorenge

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?