Volná místa

Pracovník/pracovnice zákaznického servisu

Česká filharmonie hledá vhodné kandidáty na volnou pozici v oddělení komunikace a servisu pro zákazníky (zástup za mateřskou dovolenou).

Popis pracovní činnosti:

  • komunikace s návštěvníky koncertů telefonickou a e-mailovou formou (v češtině i angličtině)
  • práce s prodejním vstupenkovým systémem Colosseum
  • zpracování objednávek a fakturace
  • zpracování prodeje vstupenek externími předprodejci
  • možnost spolupracovat na různých projektech České filharmonie

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • maximální vstřícnost při jednání se zákazníky
  • dobrou komunikativní znalost anglického jazyka
  • zájem o kulturní dění
  • flexibilní, trpělivou, zodpovědnou a pozitivní osobnost schopnou pohotově zvládat přidělené úkoly a stresové situace
  • znalost práce se vstupenkovým prodejním systémem Colosseum výhodou

Nabízíme:

  • rozmanitou práci na HPP v krásném prostředí
  • zázemí prestižní kulturní instituce
  • finanční ohodnocení odpovídající možnostem příspěvkové organizace
  • 25 dní dovolené, stravenky, služební vstupenky, pracovní notebook a mobilní telefon, výuka angličtiny
  • pevnou pracovní dobu

Nástup možný od 1. srpna 2019.

Přihlášky a stručné CV zasílejte na adresu tereza.sindlerova(zavinac)ceskafilharmonie.cz do 18. 4. 2019.

Terénní zprostředkovatel/ka vstupenek na koncerty

Česká filharmonie hledá spolupracovnici či spolupracovníka nabízející vstupenky na komorní koncerty v Sukově síni Rudolfina. Práce obnáší aktivní komunikaci s turisty v okolí Rudolfina v termínech koncertů.

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání zákazníků a navazování kontaktu s nimi
  • představování jednotlivých koncertních programů
  • zprostředkování nákupu vstupenek v pokladnách České filharmonie
  • spolupráce se zákaznickým servisem České filharmonie

Očekáváme

  • výbornou znalost angličtiny, další jazyky výhodou
  • kultivované vystupování
  • časovou flexibilitu
  • orientaci v kulturním prostředí
  • samostatnost

Nabízíme

  • výdělek kombinující hodinovou sazbu a motivační odměnu

Nástup možný ihned.

Přihlášky a stručné CV zasílejte na adresu tereza.sindlerova(zavinac)ceskafilharmonie.cz do 7. 4. 2019.

Konkurz na místo 3. trombónu s povinností bastrombónu (s nástupem na zkušební dobu 1. 9. 2019)

Kandidáti si připraví...

a) videonahrávku:

  • J.S. Bach – jedna část ze Suit pro violoncello dle vlastního výběru
  • L.v.Beethoven – Symfonie č. 9

b) pro 1. kolo: Nikolaj Rimskij - Korsakov – Koncert pro trombon (1. a 2. věta)
                       a orchestrální party: J. Haydn - Stvoření
                                                        L.v.Beethoven – Symfonie č. 9
                                                        Smetana – Prodaná nevěsta – předehra

c) pro 2. kolo: přednes Benedetto Marcello - Sonata e moll (1. a 2. věta)
                       a Frigyes Hidas – Meditace pro bastrombón

                       a orchestrální party:  A. Dvořák - Karneval
                                                          L. Janáček - Taras Bulba
                                                          B. Smetana – Šárka
                                                          G. Mahler – Symfonie č. 7
                                                          G. Mahler – Symfonie č. 5
                                                          H. Berlioz – Faustovo prokletí – Rakoczyho pochod
                                                          B. Bartók – Podivuhodný mandarín

                                                          + hra z listu

Notový materiál uvedených orchestrálních partů obdrží účastníci s pozvánkou ke konkurzu.

Vyplněný formulář, přihlášku, strukturovaný životopis, fotografii, kopii dokladu o studiu a nahrávku zašlete prosím nejpozději do 10. května 2019 prosím na adresu: konkurz(zavinac)ceskafilharmonie.cz.

Konkurzní řízení se uskuteční 21. června 2019.