Filharmonici na pokračování

Pět (nejen) hudebních výletů do dalekých krajů, dávné historie i pohádkových příběhů. Pokračování úspěšného cyklu rodinných koncertů vždy v neděli dopoledne. Jedinečná příležitost poznat postupně všelimožné nástroje orchestru a spolu s nimi i hráče České filharmonie. A to přímo ve Dvořákově síni Rudolfina. Moderátorka Klára Boudalová.

5–10 let
Koncert
Cimbálová muzika České filharmonie
Cimbálová muzika České filharmonie

4. 9. 2016

Hudební cestopis zahajujeme v českých vesničkách. Věděli jste, že skoro v každé lidové písničce se zpívá o lásce? No, a v každé druhé o lásce nešťastné. My nicméně šťastný konec slibujeme. Zachrání to písničky o svatbě… A nebojte, určitě si taky zazpíváte!

Pražský barokní soubor
Pražský barokní soubor

4. 12. 2016

Kdo by rád nebydlel na zámku! Prozkoumejte s námi soukromé komnaty princezen a tajné – samozřejmě hudební – záliby princů. A mimochodem, víte, jaké hudební nástroje byly na královských dvorech nejoblíbenější?

Nakara Trio
Nakara Trio

29. 1. 2017

Tentokrát se vydáme na pravou cestu kolem světa. Zvláštní slovo Nakara by nás mělo dovést do Indie (tam znamená „buben“) a možná i k protinožcům (tam se tak říká jednomu městu). A to všechno s originální autorskou hudbou kořeněnou jazzem a worldmusic.

Escualo kvintet
Escualo kvintet

9. 4. 2017

Hudba plná jižního sluníčka, hudebníci plní jižního temperamentu a žhavé rytmy argentinského tanga. Hudební výlet, který vás s předstihem naladí na letní prázdniny a při němž se rozehřejí i studenější povahy.

Chambre Ensemble České filharmonie
Chambre Ensemble České filharmonie

11. 6. 2017

Napínavé hudební cestování vyvrcholí výletem do samotných hlubin hudby. Budeme objevovat tajná zákoutí, která znají jen nejlepší hudebníci a skladatelé. Nebojte se, i vás do nich zasvětíme. A nakonec si sami vyzkoušíte, jaké to je hudbu vymýšlet!

Praktické informace
  • Program doporučujeme pro děti od 5 do 10 let.
  • Ceny vstupenek od 120 do 250 Kč.
  • Cena abonmá od 500 do 1000 Kč.
  • Prodej vstupenek jednotlivcům v pokladně České filharmonie v Rudolfinu, on-line na ceskafilharmonie.cz nebo v síti colosseumticket.cz.
  • Rezervace on-line nebo přes zákaznický servis.
  • Každý program trvá 50-60 minut.
  • Dovolujeme si upozornit rodiče a účastníky vzdělávacích koncertů a workshopů, že z vybraných programů jsou pořizovány fotografické a audiovizuální záznamy pro dokumentační a propagační účely ČF.