Fotografie ilustrujicí stránku

Dva hlasy – jeden svět

Mimořádný celoroční program České filharmonie a Idy Kelarové pro děti ze Vsetína a Valašského Meziříčí. Hudba, nová přátelství, vzájemné poznávání kultur a spoustu mimořádných společných zážitků čekají na děti od října 2017.

Fotografie ilustrujicí stránku
6–18 let
Koncert
Workshop

Dva hlasy – jeden svět, tak se jmenuje projekt, který pro vsetínské děti chystá Ida Kelarová, její z. s. MIRET a Česká filharmonie za podpory nadace Bader Philanthropies.

Děti se mohou těšit na taneční a pěvecké dílny pod vedením Idy Kelarové a jejího týmu, na hudební workshopy a besedy s hráči a lektory České filharmonie, ale hlavně na společné zkoušky, které budou probíhat vždy jednou týdně od října 2017. V červnu 2018 vyvrcholí práce koncertem ve Vsetíně a ve Valašském Meziříčí. Vystoupí na něm všechny zúčastněné děti, Ida Kelarová a hudebníci České filharmonie. Na programu bude hudba J. Brahmse, G. Boulangera, D. Duždy i tradiční romská hudba.

"Naše děcka na sobě intenzivně makají, nenechají se odradit a podávají výkon. To se počítá a to lidi vždy nakonec zasáhne. Každého!"

Ida Kelarová

Pro koho

Projekt je určený pro děti ve věku 8–16 let. Zkoušky se budou odehrávat vždy ve středu odpoledne (od 16.00 do 19.00 hodin). Celoroční program pro děti je bezplatný.

Kdy a kde

Společné zkoušky probíhají vždy jednou týdně od října 2017 ve vsetínském gymnáziu a v Masarykově ZŠ ve Valašském Meziříčí. V červnu 2018 vyvrcholí intenzivní práce závěrečným slavnostním koncertem ve Vsetíně a ve Valašském Meziříčí.

Jak a kde se přihlásit

Přihlášky přijímáme na e-mailu alena.altmanova(zavinac)ceskafilharmonie.cz nebo písemně na adrese:

Alena Altmanová
Oddělení vzdělávacích programů
Česká filharmonie
Alšovo nábřeží 12
110 00 Praha 1