Fotografie ilustrujicí stránku

Falešný kočí

aneb Podivuhodný příběh z pražských uliček


Pro děti od 7 do 10 let s rodiči

Brány Rudolfina jsou bohužel všem návštěvníkům stále uzavřeny. A tak jsme se rozhodli připravit další venkovní hudební výpravu. Tentokrát procházka pro celou rodinu povede od Hergetovy cihelny přes Karlův most až k Rudolfinu.

 

 

Fotografie ilustrujicí stránku

 

Když dva tvrdí totéž, není to totéž. Zvlášť, když jeden z nich lže! Ale který z těch dvou?

V labyrintu pražských uliček se ukrývá nové dobrodružství na motivy starých pražských pověstí. Každého, kdo v sobě skrývá špetku odvahy a touhy po neznámu, čeká objevování a plnění (nejen) hudebních úkolů. Na konci cesty vás čeká hudebně-pohybová hra přímo na schodech Rudolfina. Pátrat můžete od 10. února do 2. května 2021.

Výprava započne u budovy Ministerstva financí ČR, Cihelná 4, rohové okno s výhledem na řeku.

Souřadnice: 50.088842, 14.410404

 

 

 

 

 

Stáhnout mapu

 

Před výpravou se pečlivě nachystejte. Potřebovat budete vytištěné obě dvě strany mapy, které najdete pod odkazem výše. Dále nezapomeňte tužku a chytrý telefon. Pokud váš telefon neumí číst QR kódy prostřednictvím fotoaparátu, stáhněte si aplikaci na čtení QR kódů. Během putování postupujte podle čísel v mapě, aby se vám příběh nezamotal.

Hra Falešný kočí nejvíce zaujme děti mezi sedmým a desátým rokem. Připojit se ale určitě mohou i děti o něco starší nebo mladší s pomocí rodičů.

Přejeme úspěšné pátrání!

 

Tak copak vás zajímá?
Zavřít
Zavřít
Tak copak vás zajímá?