Pro rodiny a školy

Edukativní činnost vnímá Česká filharmonie jako důležité poslání, které hodlá rozvíjet i ve 123. sezoně. Páteří programové skladby jsou pořady pro mateřské, základní a střední školy v Rudolfinu a tamtéž i oblíbené víkendové akce pro celé rodiny. V neposlední řadě jsme připravili také několik mimořádných koncertů nejen pro dospělé a dospívající posluchače

Těší se na vás Petr Kadlec, Klára Boudalová, Lenka Šmídtová a další

Pro děti i rodiče
Pro děti i rodiče

Zábavné koncerty a workshopy pro všechny, kdo mají "uši otevřené". Přijďte si do Rudolfina společně užít legraci a dozvědět se spoustu zajímavostí nejen z hudebního světa.

Pro školy a školky
Pro školky a školy

Naše programy pro mateřské školy, jednotlivé stupně ZŠ i střední školy určitě malé i velké žáky přesvědčí, že klasická hudba nemusí být jenom vážná, a už vůbec ne nudná.

Mimořádné koncerty
Mimořádné koncerty

Dva večerní komentované programy České studentské filharmonie, tradiční koncert společného orchestru žáků ZUŠ a členů České filharmonie, oblíbená Zkouška orchestru s Markem Ebenem v roli moderátora a nebo speciální koncerty filharmoniků s Idou Kelarovou a sborem Čhavorenge v severních Čechách.

Česká spořitelna a Rudolfinum opět ladí

Česká spořitelna stála jako mecenáš u samotného zrodu Rudolfina v 19. století. V roce 2015 se do Rudolfina vrátila jako nový generální partner České filharmonie.