Fotografie ilustrujicí stránku

Podmínky vstupu na koncerty


Máme velkou radost, že s našimi posluchači můžeme sdílet 126. sezonu naživo v Rudolfinu. Vládní nařízení nám nicméně udávají povinnost dodržovat některá opatření. Přečtěte si, co vás na koncertech čeká. Těšíme se na viděnou!

Fotografie ilustrujicí stránku

Prosíme všechny návštěvníky, aby si před vstupem do budovy připravili jedno z níže uvedeného:

  • Negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní.
  • Negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin.
  • Prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce.
  • Potvrzení o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout doba nejméně 14 dní.

Kontrola testů a očkování probíhá u vchodu do budovy před kontrolou vstupenek (u koncertů ve Dvořákově síni u hlavního vchodu, u koncertů v Sukově síni u bočního vchodu).

V případě, že nebudete mít potvrzení o očkování či testování, nabízíme možnost zakoupení antigenní testovací sady v našem Rudolfinum Shopu (nebo u pultu ve dvoraně před koncertem v Sukově síni). Stačí se při příchodu nahlásit u pořadatelské služby a za její asistence si test před začátkem koncertu provést. Pokud si budete chtít test udělat na místě, prosíme, abyste dorazili s dostatečným předstihem, alespoň 30 minut před začátkem akce.

Akceptujeme výsledky testů provedených ve zdravotnických zařízeních nebo přímo u nás v Rudolfinu. Výsledky testů zakoupených v lékárně neuznáváme.

Ve vnitřních prostorech budovy je nutné mít nasazený respirátor, tedy i po celou dobu trvání koncertu.

Na děti do 6 let se tyto podmínky nevztahují.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Tak copak vás zajímá?
Zavřít

Rozehrajte s námi další koncert

Podpořte nás
Zavřít
Tak copak vás zajímá?