Média

Tiskový servis České filharmonie
Tiskový servis

O aktuálním dění v ČF na jednom místě: tiskové zprávy, fotografie orchestru, dirigentů a jednotlivých interpretů, fotografie z akcí a další materiály k volnému užití.

Online magazín České filharmonie
Online magazín České filharmonie

Několikrát do roka přinášíme novinky a zajímavosti z České filharmonie a Rudolfina. Články, videa, rozhovory s dirigenty a sólisty, fotoreportáže...

Nahrávání
Nahrávání

Orchestr nejen pilně koncertuje, ale také intenzivně nahrává přední díla českého i světového hudebního fondu. Představujeme vám nedávné i právě aktuální nahrávací projekty České filharmonie.

Virtuální prohlídka Rudolfina
Virtuální prohlídka Rudolfina

Projděte si pohodlně sídlo České filharmonie. Prohlédněte si koncertní sály i reprezentační prostory, Galerii Rudolfinum nebo třeba kavárnu ve Sloupcovém sálu. Krásy Rudolfina online na počítači, tabletu nebo mobilu.

Audio / Video
Audio / Video

Chcete si poslechnout Českou filharmonie bez ohledu na čas či místo? Nebo ji dokonce vidět v akci? Přinášíme vám spoustu audiovizuálních ukázek z nejen koncertní činnosti orchestru.

Generální mediální partner České filharmonie

Málokdo ví, že loni odvysílal ČT art 176 koncertů všech hudebních žánrů. Seznamte se s dalšími zajímavosti o České televizi.