ČSKH – koncertní řady


Podívejte se do programové nabídky již 127. sezony Českého spolku pro komorní hudbu, nejstaršího národního klubu podporujícího hlavně českou tvorbu a české komorní soubory a sólisty. Krom tuzemské špičky letos dramaturgie láká také na mimořádné zahraniční hosty v čele s klavírní virtuoskou Yujou Wang.

Fotografie ilustrujicí stránku  Houslista
Cyklus šesti večerních koncertů Cyklus I

Cyklus I • Cyklus šesti večerních koncertů

V komorní řadě I přivítáme americký Dover Quartet, Komorní orchestr České filharmonie pod vedením Ondřeje Vrabce, Bennewitzovo kvarteto a německý Artemis Quartett. Zpestření zajistí recitál sopranistky Kateřiny Kněžíkové, pozvání přijal i Gewandhaus Bläserquintett, nejstarší soubor tohoto složení na světě.

Více informací
Cyklus šesti večerních koncertů Cyklus II

Cyklus II • Cyklus šesti večerních koncertů

V komorní řadě II se často objevuje violoncellista Clemens Hagen. Ten je totiž kurátorem řady a třikrát zde také zahraje – se svým Hagen Quartett, jako člen Wiener Klaviertria a společně s Wihanovým kvartetem. Dále vystoupí Pražákovo kvarteto, Musica Florea s Martinou Jankovou a Filharmonický komorní orchestr s Janem Mráčkem a Karlem Untermüllerem.

Více informací
Cyklus šesti podvečerních koncertů Hudební podvečery

Hudební podvečery • Cyklus šesti podvečerních koncertů

V řadě Hudební podvečery vám zahrají Prague Philharmonia Wind Quintet, íránský cembalista žijící v Praze Mahan Esfahani s gambistkou Hille Perl, dále laureáti významných českých soutěží nebo violoncellistka Camille Thomas s klavíristou Lukášem Klánským. Uslyšíte také Harmonii českých filharmoniků pod vedením Ondřeje Vrabce a Graffovo kvarteto.

Více informací
Cyklus šesti dopoledních koncertů Dopolední koncerty

Dopolední koncerty • Cyklus šesti dopoledních koncertů

V řadě Dopolední koncerty, zahrnující sobotní matiné v Lichtenštejnském paláci, vystoupí Dvořákovo klavírní trio, Pražský žesťový soubor a jeho hosté, Martinů Voices s vánočním programem, varhaník Pavel Svoboda s hornistkou Kateřinou Javůrkovou, na svém prvním pražském koncertě také renomovaný European Guitar Quartet a Talichovo kvarteto.

Více informací
Cyklus čtyř podvečerních koncertů Recitálový cyklus

Recitálový cyklus • Cyklus čtyř podvečerních koncertů

Připravili jsme pro vás novou exkluzivní řadu R představující jak české, tak zahraniční umělce v jejich recitálové poloze. Uslyšíte rakouského klavíristu Rudolfa Buchbindera, britského tenoristu Iana Bostridge, americkou violoncellistku Alisu Weilerstein a českého chopinovského specialistu Ivana Klánského, mimořádně v beethovenovském programu.

Více informací
Tak copak vás zajímá?
Zavřít

Rozehrajte s námi další koncert

Podpořte nás
Zavřít
Tak copak vás zajímá?