ČSKH – koncertní řady


Podívejte se do programové nabídky již 127. sezony Českého spolku pro komorní hudbu, nejstaršího národního klubu podporujícího hlavně českou tvorbu a české komorní soubory a sólisty. Krom tuzemské špičky letos dramaturgie láká také na mimořádné zahraniční hosty v čele s klavírní virtuoskou Yujou Wang.

Fotografie ilustrujicí stránku  Houslista
Jubilejní cyklus k 125. výročí ČSKH Abonentní řada I

Abonentní řada I • Jubilejní cyklus k 125. výročí ČSKH

Cyklus I nese název Jubilejní cyklus k 125. výročí Českého spolku pro komorní hudbu a v jeho sedmi koncertech zazní široké spektrum hudebních děl, zejména z období klasicismu a romantismu, v konfrontaci s tvorbou českých skladatelů.

Více informací
Mistrovská díla české komorní hudby Abonentní řada II

Abonentní řada II • Mistrovská díla české komorní hudby

Cyklus II označila dramaturgie titulem Mistrovská díla české komorní hudby. Zazní v něm díla českých skladatelů od klasicismu až po vynikající díla 20. století a renomovaných soudobých tvůrců.

Více informací
Cyklus sedmi koncertů Hudební podvečery

Hudební podvečery • Cyklus sedmi koncertů

Hudební podvečery nabízejí koncerty s výborným obsazením znamenitých interpretů. Z klavíristů to budou Boris Krajný a Martin Kasík, houslisté Roman Patočka a František Novotný, mezzosopranistka Markéta Cukrová a z komorních souborů Heroldovo kvarteto, Trio Martinů a úspěšný dámský ansámbl – Kalabisovo dechové kvinteto.

Více informací
Cyklus sedmi dopoledních koncertů v Lichtenštejnském paláci Abonentní řada DK

Abonentní řada DK • Cyklus sedmi dopoledních koncertů v Lichtenštejnském paláci

Cyklus Dopoledních koncertů přivítá vítěze dvou prestižních mezinárodních soutěží, houslistu Milana Al Ashhaba s klavíristou Adamem Skoumalem, na společném koncertě se představí dva další vynikající klavíristé Jan Bartoš a Miroslav Sekera, nebude chybět varhaník Aleš Bárta, Pražské kytarové kvarteto, České trio ani renomovaný soubor Variace.

Více informací
Tak copak vás zajímá?
Zavřít

Rozehrajte s námi další koncert

Podpořte nás
Zavřít
Tak copak vás zajímá?