ČSKH – koncertní řady


Podívejte se do programové nabídky již 127. sezony Českého spolku pro komorní hudbu, nejstaršího národního klubu podporujícího hlavně českou tvorbu a české komorní soubory a sólisty. Krom tuzemské špičky letos dramaturgie láká také na mimořádné zahraniční hosty v čele s klavírní virtuoskou Yujou Wang.

Fotografie ilustrujicí stránku  Houslista
Cyklus sedmi večerních koncertů Abonentní řada I

Abonentní řada I • Cyklus sedmi večerních koncertů

Renomované Bennewitzovo kvarteto se v tomto cyklu představí jako rezidenční soubor sezony Českého spolku pro komorní hudbu. Událostí bude nepochybně Benefiční koncert ve Dvořákově síni ke zbudování varhan v katedrále sv. Víta, na kterém se představí varhaník Pavel Svoboda.

Více informací
Cyklus sedmi večerních koncertů Abonentní řada II

Abonentní řada II • Cyklus sedmi večerních koncertů

Bennewitzovo kvarteto bude mít v tomto cyklu dva koncerty své rezidence, kdy k jednomu z nich si pozvalo zahraničního hosta klarinetistu Ib Hausmanna. Vokální interpretace špičkové úrovně zazní v podání souboru Schola Gragoriana Pragensis s umělecký vedoucím Davidem Ebenem.

Více informací
Cyklus sedmi koncertů Abonentní řada HP

Abonentní řada HP • Cyklus sedmi koncertů

Dominantou tohoto cyklu jsou koncerty prvotřídních kvartetních souborů. Představí se v nich Vlachovo kvarteto a Kvarteto Apollon, elitní komorní ansámbly, které zastávají dlouhodobě významné místo v českém hudebním životě.

Více informací
Cyklus sedmi dopoledních koncertů v Lichtenštejnském paláci Abonentní řada DK

Abonentní řada DK • Cyklus sedmi dopoledních koncertů v Lichtenštejnském paláci

Dramaturgicky pestrý program Dopoledních koncertů nabídne nejen klasické komorní sestavy klavírních trií a smyčcového kvarteta, ale také varhanní hudbu nebo vystoupení laureátů soutěže Nadace Bohuslava Martinů v oboru cembala a dechových nástrojů.

Více informací
Tak copak vás zajímá?
Zavřít
Zavřít
Tak copak vás zajímá?