Fotografie ilustrujicí stránku

Mimořádná opatření

Jubilejní 125. sezona začne v Rudolfinu podle plánu, avšak za mimořádných hygienických opatření. Platí až do odvolání, v případě potřeby mohou být aktualizována. Děkujeme za jejich dodržování a těšíme se na viděnou v koncertním sále.

Fotografie ilustrujicí stránku
  • Návštěvníci všech akcí s kapacitou 100 a více lidí jsou povinni používat roušky.

  • Maximální kapacita Dvořákovy síně se omezuje na 1000 lidí. Při každém koncertě jsou odděleny dva sektory s kapacitou 500 osob, v přízemí a na balkoně, mezi nimiž není povoleno přecházet.

  • Na balkon se vstupuje Kočárovým vjezdem z ulice 17. listopadu a pravým schodištěm nahoru, levé schodiště zůstává uzavřené. Do přízemního sektoru návštěvníci vstupují z Palachova náměstí. Oba vchody jsou označené, v orientaci pomáhá pořadatelská služba.

  • Z podzemních garáží nebo z pokladen se dostanete do přízemí pouze výtahem. Pokud nechcete jet z garáží výtahem, lze použít veřejný východ na Palachovo náměstí a poté hlavní vchod do budovy. Na balkon se z podzemních garáží lze dostat pouze po schodišti podle navigace.

  • V obou sektorech jsou návštěvníkům k dispozici foyer, šatna, toalety i občerstvení – při konzumaci lze sejmout roušku. Na řádné dodržování opatření dohlíží pořadatelská služba.

  • Všechny prostory Rudolfina jsou pravidelně dezinfikovány. U vchodů je k dispozici dezinfekce rukou. Pro vzduchotechniku se používá výhradně čerstvý venkovní vzduch, nikoliv vnitřní cirkulace.