Média


Mediální stopa prvního národního orchestru pohromadě na jednom místě: tiskové zprávy, diskografie, informace o audiovizuálních projektech i online magazínu České filharmonie.

Fotografie ilustrujicí stránku

Podcast Ladírna


Vítejte v ladírně. Šatny filharmoniků mají historicky tento okouzlující název a my jsme se rozhodli stejně pojmenovat také náš podcast. Vychází každý měsíc a najdete jej na všech běžných podcastových platformách.

Vstoupit do Ladírny

Online magazín České filharmonie


Několikrát do roka přinášíme novinky a zajímavosti z České filharmonie a Rudolfina. Články, videa, rozhovory s dirigenty a sólisty, fotoreportáže...

Číst magazín
Online magazín České filharmonie

Tiskový servis


O aktuálním dění v ČF na jednom místě: tiskové zprávy, fotografie orchestru, dirigentů a jednotlivých interpretů, fotografie z akcí a další materiály k volnému užití.

Tiskový servis
Tiskový servis České filharmonie

Nahrávání


Orchestr nejen pilně koncertuje, ale také intenzivně nahrává přední díla českého i světového hudebního fondu. Představujeme vám nedávné i právě aktuální nahrávací projekty České filharmonie.

Nahrávání
Nahrávání

Virtuální prohlídka Rudolfina


Projděte si pohodlně sídlo České filharmonie. Prohlédněte si koncertní sály i reprezentační prostory, Galerii Rudolfinum nebo třeba kavárnu ve Sloupcovém sálu. Krásy Rudolfina online na počítači, tabletu nebo mobilu.

Virtuální prohlídka Rudolfina
Virtuální prohlídka Rudolfina

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?