Volná místa

Na této stránce jsou k dispozici veškeré informace o aktuálních volných pozicích v orchestru i administrativě České filharmonie. Případným zájemcům přejeme hodně štěstí v konkurzech a výběrových řízeních.

Asistent/ka marketingu

Náplň práce:

  • Participace na správě webových stránek ceskafilharmonie.cz a rudolfinum.cz, přípravě online dvouměsíčníků České filharmonie a dalších dlouhodobých projektech
  • Spolupráce na přípravách marketingových kampaní a jejich exekuci
  • Analýza dat a reporting
  • Spolupráce na pořádání eventů
  • Zajištění pravidelných činností oddělení komunikace a zákaznického servisu (sociální sítě, tiskoviny a další činnosti dle potřeby)

Očekáváme:

  • Pečlivost, samostatnost, cit pro detail
  • Analytické i kreativní myšlení
  • Aktivní přístup, dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Pozitivní vztah ke klasické hudbě
  • Schopnost bezchybně formulovat text reprezentující prestižní kulturní instituci
  • Zkušenost se správou webových stránek a analytickými nástroji výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni minimálně B2
  • SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou

Nabízíme:

  • Externí spolupráci (cca 20 hodin týdně)
  • Zázemí prestižní kulturní instituce
  • Jedinečnou příležitost podílet se na komunikaci a image našeho národního orchestru
  • Otevřenost vůči novým nápadům
  • Příležitost růstu, dalšího uplatnění, rozšíření spolupráce
  • Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti práce a podmínkám státní příspěvkové organizace
  • Vhodné pro studenty VŠ

Nástup dle dohody, ideálně k 1. 7. 2020

Motivační dopis a CV zašlete do 12. 6. 2020 na e-mail jitka.nemecka(zavinac)ceskafilharmonie.cz