Vstupenky na jednotlivé koncerty


Česká filharmonie nabízí jednotlivé vstupenky na mimořádné a neabonentní koncerty ČF a ČSKH i na jednotlivé koncerty abonentních řad ČF a ČSKH včetně veřejných generálních zkoušek.

Fotografie ilustrujicí stránku

Jak vstupenky koupit

Online nákup

 1. Nákup eVstupenky není podmíněn registrací, vyplníte pouze zjednodušený formulář - jako registrovaný uživatel však získáte výhody naší klientské sekce.
 2. V sekci Koncerty, konkrétně v podsekci "Program" zvolte požadovaný koncert a následně místa v sále.
 3. V rámci jedné objednávky lze vybrat místa na libovolných koncertech, maximální počet označených míst je však 6.
 4. Zvolte způsob doručení a způsob úhrady (eVstupenka/Kartou online).
 5. Na úhradu objednaných míst je stanoven časový limit 30 minut, poté budou místa uvolněna zpět do prodeje.
 6. Po úspěšném provedení transakce Vám bude eVstupenka zaslána na e-mail, který jste zadali do formuláře.
 7. EVstupenka je platná vstupenka. Předložte ji prosím ke kontrole v tištěné nebo elektronické formě.
 8. V případě komplikací s registrací, vaším uživatelským účtem či online prodejem prosím kontaktujte zákaznickou podporu systému Colosseum, a to na tel.: +420 277 012 677, po-pá 8.00-18.00 h.
 9. Pro vystavení faktury prosím vždy přednostně kontaktujte zákaznický servis České filharmonie.

Rezervace s osobním odběrem / doručením poštou

 1. Rezervace vstupenek online není podmíněna registrací, vyplníte pouze zjednodušený formulář - jako registrovaný uživatel však získáte výhody naší klientské sekce.
 2. V sekci Koncerty, konkrétně v podsekci "Program" zvolte požadovaný koncert a následně místa v sále.
 3. V rámci jedné objednávky lze vybrat místa na libovolných koncertech, maximální počet označených míst je však 6.
 4. Zvolte způsob doručení a úhrady. Za doporučené psaní účtujeme poplatek 43 Kč (ČR), 90 Kč (EU), který musí být součástí hrazené částky.
 5. Zobrazí se údaje o vaší rezervaci společně s rezervačním číslem, případně pokyny pro platbu převodem. Zároveň jsou tyto informace odeslány na e-mail, který jste zadali do formuláře.
 6. Vstupenky si osobně vyzvedněte na pokladně České filharmonie v Rudolfinu (předložte číslo své rezervace) anebo vyčkejte na jejich doručení Českou poštou. V případě platby převodem s osobním odběrem prosím vždy vyčkejte, až Vám na email zašleme potvrzení o přijetí platby.
 7. Pro vystavení faktury prosím vždy přednostně kontaktujte zákaznický servis České filharmonie.

 

Pokladny v Rudolfinu

Vstupenky si můžete vybrat a zakoupit na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

 

Otevírací doba

Září–červen: ve všední dny od 10.00 do 18.00 h
Červenec–srpen: ve všední dny od 10.00 do 15.00 h

V den koncertu ČF a ČSKH je pokladna otevřena až do jeho začátku. Poslední hodinu před koncertem ČF probíhá prodej vstupenek pouze na daný koncert. Při dopoledních koncertech ČF je pokladna otevřena kdykoli 1 hodinu před začátkem koncertu. Při odpoledních koncertech ČF o víkendech a svátcích je pokladna otevřena 2 hodiny před začátkem koncertu.

Kontakty

Rudolfinum
Alšovo nábřeží 12, Praha 1 – 110 00

Vstup do pokladen je z ulice 17. listopadu (bezbariérový). Zastávka Staroměstská – metrem linky A; tramvají č. 17, 18; autobusem linky 207. Parkovat je možné za poplatek v podzemních garážích (tel. 222 328 687) či na Dvořákově nábřeží. Podzemní garáže nejsou součástí budovy Rudolfina.

Hromadné objednávky

Jste umělecky založená firma nebo skupina milovníků klasické hudby a chystáte se na koncert nebo veřejnou generální zkoušku? K objednávce vstupenek pro skupiny nad 10 osob využijte zákaznický servis České filharmonie. Máte-li zájem o program pro školy, kontaktujte prosím přímo oddělení vzdělávacích programů na e-mailu edu@ceskafilharmonie.cz nebo tel.: +420 227 059 222.

Dárkové poukazy

Vybíráte koncert jako dárek a nevíte, zdali se trefíte do vkusu či časových možností obdarovávaného.

Vyberte si jeden z naších dárkových poukazů. Česká filharmonie nabízí dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč. Za poukazy v této hodnotě lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem).

Dárkové poukazy lze zakoupit v pokladnách České filharmonie v Rudolfinu, na dálku bankovním převodem prostřednictvím zákaznického servisu České filharmonie nebo on‑line přes e-shop ČF. Při nákupu dárkového poukazu nelze uplatnit žádnou ze slev. Za dárkové poukazy lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem), než je hodnota dárkového poukazu, a to jak v pokladně České filharmonie, tak on‑line na www.ceskafilharmonie.cz. Dárkový poukaz lze uplatnit jen jednou.

Dárkový poukaz nelze uplatnit na následující koncerty České filharmonie: Novoroční odpolední koncert a Novoroční galakoncert.

Koupit dárkové poukazy

Slevy

Abonenti České filharmonie a ČSKH

Sleva 20 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu.

Abonenti Národního divadla

Sleva 30 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu (po předložení abonentní vstupenky ND). Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých i abonentních vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu. Na Silvestr v Rudolfinu a Novoroční galakoncert lze uplatnit pouze 20% slevu. Stejné podmínky platí i pro doprovod držitele průkazu ZTP/P. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře.

Studenti do 26 let a děti do 15 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu. Na Novoroční galakoncert lze uplatnit pouze 20% slevu. Na vzdělávací pořady s výjimkou Kroků do nového světa a koncertu Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů ČF. Sleva se nevztahuje na místa k stání na všech koncertech.

Senioři nad 65 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na následující koncerty pořádané Českou filharmonií: adventní koncerty, mimořádné koncerty a veřejné generální zkoušky České filharmonie. Slevu nelze uplatnit na koncerty abonentních řad včetně koncertů Českého spolku pro komorní hudbu a vzdělávací pořady s výjimkou Kroků do nového světa a koncertu Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů ČF. Na Novoroční galakoncert lze uplatnit pouze 20% slevu. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře.

Klienti ČEZu

Sleva 10 % při nákupu jednotlivých vstupenek pro klienty ČEZu. Sleva se nevztahuje na Novoroční koncerty České filharmonie.

Klienti a zaměstnanci České spořitelny

Sleva 5 % při nákupu jednotlivých vstupenek pro klienty a zaměstnance České spořitelny (po předložení platební karty ČS, respektive zaměstnaneckého průkazu). Sleva se nevztahuje na Novoroční koncerty České filharmonie.

Omezení

 • Pro uplatnění slevy je nutné předložit platný doklad prokazující nárok na slevu (lze předložit i kopii platného dokladu). Majitel zlevněné vstupenky je povinen mít u sebe při vstupu do sálu platný doklad prokazující nárok na slevu.
 • Slevy neplatí na vybrané mimořádné koncerty a na doprovodný program edukativních koncertů
 • Slevy nelze uplatnit při koupi dárkového poukazu a zboží.
 • Poskytované slevy nelze kombinovat.
 • Výši slevy a typy slev koncertů hostujících souborů si stanovuje pořadatel.
 • Na místa pro vozíčkáře nelze uplatnit žádnou z uvedených slev.

Vrácení a storno vstupenek

 

Vrácení vstupného na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu je možné pouze při zrušení koncertu nebo změně termínu koncertu. Více informací u konkrétních případů vám podá zákaznický servis ČF. Zakoupené vstupenky nelze vrátit zpět za peníze. Můžete je vyměnit za vstupenky ve stejné nebo vyšší hodnotě, dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč či 1 000 Kč nebo kupóny v hodnotě zakoupených vstupenek, nejpozději však 7 dní před konáním koncertu. Elektronickou vstupenku z online nákupu lze vyměnit pouze za kupón ve stejné hodnotě.

Důležitá upozornění

 • Při změně nebo zrušení koncertu lze vstupenky vrátit pouze v místě, kde byly zakoupeny.
 • Před zakoupením vstupenky si ověřte viditelnost z místa, které hodláte koupit. Po zakoupení si překontrolujte správnost údajů na vstupence. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
 • Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s pořizováním a uveřejněním audiovizuálních záznamů z akce, které mohou zachycovat účastníky akce a obecenstvo.

Potřebujete poradit?

Zákaznický servis České filharmonie

 

Provozní doba v Rudolfinu

Ve všední dny 9.00–18.00 h / červenec, srpen 9.00–15.00 h.

V den konání koncertu České filharmonie do začátku koncertu (platí pouze pro všední dny).

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?