Vstupenky na jednotlivé koncerty

Česká filharmonie nabízí jednotlivé vstupenky na mimořádné a neabonentní koncerty ČF a ČSKH i na jednotlivé koncerty abonentních řad ČF a ČSKH včetně veřejných generálních zkoušek.

Katalog koncertní sezony 2018/2019

Informace k prodeji vstupenek na sezonu 2018/2019
 • 4. 4.: Zveřejnění programu 123. sezony 2018/19
 • 9. 4. od 10.00 hod: Zahájení předprodeje abonmá, mimořádných koncertů, silvestrovské generální zkoušky, adventních koncertů a vybraných edukativních programů
 • 4. 6. od 10.00 hod: Zahájení předprodeje jednotlivých vstupenek na abonentní koncerty
 • 17. 9. od 10.00 hod: Zahájení prodeje jednotlivých vstupenek na všechny veřejné generální zkoušky (Dne 12. 3. všechny skupiny, které si objednaly veřejné generální zkoušky v sezoně 2017/18, automaticky obdrží e-mailem, popř. poštou informace a program k sezoně 2018/19, objednávkové formuláře rozešleme 26. 3. 2018.)
Jak vstupenky koupit

Aktuální obchodní podmínky naleznete zde.


Podívejte se na program koncertů České filharmonie zde.


Nevíte si rady?

Vstupenky si můžete vybrat a zakoupit na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

 

Aktuální obchodní podmínky naleznete zde.


Podívejte se na program koncertů České filharmonie zde.


Nevíte si rady?

Hromadné objednávky

Jste škola, umělecky založená firma nebo skupina milovníků klasické hudby a chystáte se na koncert nebo veřejnou generální zkoušku? K objednávce vstupenek pro skupiny nad 10 osob využijte Zákaznický servis České filharmonie.

Dárkové poukazy

Vybíráte koncert jako dárek a nevíte, zdali se trefíte do vkusu či časových možností obdarovávaného.

Vyberte si jeden z naších dárkových poukazů. Česká filharmonie nabízí dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč. Za poukazy v této hodnotě lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem).

Dárkové poukazy lze zakoupit v pokladně České filharmonie v Rudolfinu nebo si je můžete objednat prostřednictvím zákaznického servisu České filharmonie. Při nákupu dárkového poukazu nelze uplatnit žádnou ze slev. Dárkový poukaz lze uplatnit v pokladně České filharmonie nebo online při nákupu vstupenek na www.ceskafilharmonie.cz

Slevy

Abonenti České filharmonie a ČSKH

Sleva 20 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu. Slevu je možné uplatnit pouze v pokladně České filharmonie v Rudolfinu. Sleva 80 % při nákupu jednotlivých vstupenek na vybrané komorní koncerty v Sukově síni, viz "více o vstupenkách" u daných koncertů (tato sleva lze uplatnit pouze přímo v pokladně ČF v Rudolfinu nebo na prodejním pultu ve dvoraně Rudolfina).

Abonenti Národního divadla

Sleva 30 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu (po předložení abonentní vstupenky ND). Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých i abonentních vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu. Stejné podmínky platí i pro doprovod držitele průkazu ZTP/P. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře. Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Studenti do 26 let a děti do 15 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu. Dětskou slevu lze uplatnit i na předplatné Filharmonici na pokračování. Studentská sleva se nevztahuje na edukativní pořady s výjimkou jednotlivých vstupenek na Zkoušku orchestru, večerní Čtyři kroky do nového světa a mimořádné edukativní koncerty 17. 11. 2017 a 15. 04. 2018. Studentská i dětská sleva je uplatnitelná online.

Senioři nad 65 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na následující koncerty pořádané Českou filharmonií: Mimořádné koncerty, Adventní koncerty, Veřejné generální zkoušky a vybrané komorní koncerty v Sukově síni, viz "více o vstupenkách" u daných koncertů. Slevu nelze uplatnit na koncerty abonentních řad, koncerty Českého spolku pro komorní hudbu a na edukativní pořady s výjimkou jednotlivých vstupenek na Zkoušku orchestru, večerní Čtyři kroky do nového světa a mimořádné edukativní koncerty 17. 11. 2017 a 15. 04. 2018. Sleva je uplatnitelná online. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře.

Klub Vltava

Sleva 20 % pro členy klubu na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu (po předložení průkazu prokazujícího nárok na slevu). Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Klienti a zaměstnanci České spořitelny

Sleva 10 % při nákupu jednotlivých vstupenek a 5 % při nákupu abonmá s výjimkou abonmá Ladíme spolu (po předložení platební karty ČS, respektive zaměstnaneckého průkazu). Sleva 70 % při nákupu jednotlivých vstupenek na vybrané komorní koncerty v Sukově síni, viz "více o vstupenkách" u daných koncertů (tato sleva lze uplatnit pouze přímo v pokladně ČF v Rudolfinu nebo na prodejním pultu ve dvoraně Rudolfina).

Omezení

 • Pro uplatnění slevy je nutné předložit platný doklad prokazující nárok na slevu (lze předložit i kopii platného dokladu). Majitel zlevněné vstupenky je povinen mít u sebe při vstupu do sálu platný doklad prokazující nárok na slevu.
 • Slevy neplatí na vybrané mimořádné koncerty a na doprovodný program edukativních koncertů
 • Slevy nelze uplatnit při koupi dárkového poukazu.
 • Poskytované slevy nelze kombinovat.
 • Výši slevy a typy slev koncertů hostujících souborů si stanovuje pořadatel.
 • Na místa pro vozíčkáře nelze uplatnit žádnou z uvedených slev.
Vrácení a storno vstupenek

Vrácení vstupného na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu je možné pouze při zrušení koncertu nebo změně termínu koncertu. Více informací u konkrétních případů vám podá zákaznický servis ČF.

Vstupenky zakoupené v pokladně ČF v Rudolfinu lze na tomto místě vyměnit po předložení platné vstupenky za vstupenky ve stejné či vyšší hodnotě (s doplatkem rozdílu ceny), a to nejpozději 15 dní před koncertem.
Vstupenky lze vyměnit i za dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1 000 Kč.
Při výměně vstupenek si účtujeme manipulační poplatek 50 Kč za vstupenku.
Vstupenky zakoupené online, tj. eVstupenky nelze stornovat ani vyměnit za vstupenky na jiný koncert.

Důležitá upozornění

 • Při změně nebo zrušení koncertu lze vstupenky vrátit pouze v místě, kde byly zakoupeny.
 • Před zakoupením vstupenky si ověřte viditelnost z místa, které hodláte koupit. Po zakoupení si překontrolujte správnost údajů na vstupence. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
 • Jakýkoliv cizí zásah na vstupence činí vstupenku neplatnou a jejímu držiteli nebude umožněn vstup do sálu.
 • Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s pořizováním a uveřejněním audiovizuálních záznamů z akce, které mohou zachycovat účastníky akce a obecenstvo.