Slevy a dárkové poukazy


Abonenti České filharmonie i Národního divadla, děti, studenti a senioři, držitelé průkazů ZTP a ZTP/P, členové klubu Vltava a klienti České spořitelny, ti všichni mohou uplatnit výhodné slevy na vstupenky na koncerty prvního národního orchestru.

Poskytované slevy

Abonenti České filharmonie a ČSKH

Sleva 20 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu. Sleva se nevztahuje na Novoroční galakoncert.

Abonenti Národního divadla

Sleva 30 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu (po předložení abonentní vstupenky ND). Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých i abonentních vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu. Na Silvestr v Rudolfinu a Novoroční galakoncert lze uplatnit pouze 20% slevu. Stejné podmínky platí i pro doprovod držitele průkazu ZTP/P. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře. Doklad opravňující ke slevě mějte prosím na koncertě vždy s sebou.

Studenti do 26 let a děti do 15 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu. Na Silvestr v Rudolfinu lze uplatnit pouze 20% slevu. Studentská sleva se nevztahuje na Novoroční galakoncert a vzdělávací pořady s výjimkou Kroků do nového světa a koncertu Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů ČF. Sleva se nevztahuje na místa k stání na všech koncertech. Doklad opravňující ke slevě mějte prosím na koncertě vždy s sebou.

Senioři nad 65 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na následující koncerty pořádané Českou filharmonií: adventní koncerty, mimořádné koncerty a veřejné generální zkoušky České filharmonie. Slevu nelze uplatnit na koncerty abonentních řad včetně koncertů Českého spolku pro komorní hudbu, na Novoroční galakoncert a vzdělávací pořady s výjimkou Kroků do nového světa a koncertu Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů ČF. Na Silvestr v Rudolfinu lze uplatnit pouze 20% slevu. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře.

Klienti ČEZu

 Sleva 10 % pro klienty ČEZu při nákupu jednotlivých vstupenek on-line.

Klienti a zaměstnanci České spořitelny

Sleva 5 % při nákupu jednotlivých vstupenek pro klienty a zaměstnance České spořitelny (po předložení platební karty ČS, respektive zaměstnaneckého průkazu. Sleva se nevztahuje na Silvestr v Rudolfinu a Novoroční koncerty České filharmonie.

Sleva se nevztahuje na Silvestr v Rudolfinu a Novoroční koncerty České filharmonie.

Omezení

  • Pro uplatnění slevy je nutné předložit platný doklad prokazující nárok na slevu (lze předložit i kopii platného dokladu).
  • Majitel zlevněné vstupenky je povinen mít u sebe při vstupu do sálu platný doklad prokazující nárok na slevu.
  • Slevy neplatí na vybrané mimořádné koncerty a na doprovodný program edukativních koncertů
  • Slevy nelze uplatnit při koupi dárkového poukazu.
  • Poskytované slevy nelze kombinovat.
  • Výši slevy a typy slev koncertů hostujících souborů si stanovuje pořadatel.
  • Na místa pro vozíčkáře nelze uplatnit žádnou z uvedených slev.

Dárkové poukazy

Vybíráte koncert jako dárek a nevíte, zdali se trefíte do vkusu či časových možností obdarovávaného?

Vyberte si jeden z našich dárkových poukazů. Česká filharmonie nabízí dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč. Za poukazy v této hodnotě lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem).

Dárkové poukazy lze zakoupit v pokladnách České filharmonie v Rudolfinu, na dálku bankovním převodem prostřednictvím zákaznického servisu České filharmonie nebo on‑line přes e-shop ČF. Při nákupu dárkového poukazu nelze uplatnit žádnou ze slev. Za dárkové poukazy lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem), než je hodnota dárkového poukazu, a to jak v pokladně České filharmonie, tak on‑line na našem e-shopu. Dárkový poukaz lze uplatnit jen jednou.

Dárkový poukaz nelze uplatnit na následující koncerty České filharmonie: Novoroční odpolední koncert a Novoroční galakoncert.

Potřebujete poradit?

Zákaznický servis České filharmonie

 

Provozní doba v Rudolfinu

Ve všední dny 9.00–18.00 h / červenec, srpen 9.00–15.00 h.
V den konání koncertu České filharmonie do začátku koncertu (platí pouze pro všední dny).

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?