Slevy a dárkové poukazy

Abonenti České filharmonie i Národního divadla, děti, studenti a senioři, držitelé průkazů ZTP a ZTP/P, členové klubu Vltava a klienti České spořitelny, ti všichni mohou uplatnit výhodné slevy na vstupenky na koncerty prvního národního orchestru.

Poskytované slevy

Abonenti České filharmonie a ČSKH

Sleva 20 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu. Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu. Při platbě online nebo bankovním převodem prosím nejprve kontaktujte zákaznický servis ČF. Na zakoupené vstupenky již není možné slevu zpětně uplatnit. Sleva 80 % při nákupu jednotlivých vstupenek na vybrané komorní koncerty v Sukově síni, viz "více o vstupenkách" u daných koncertů (tato sleva lze uplatnit pouze přímo v pokladně ČF v Rudolfinu nebo na prodejním pultu ve dvoraně Rudolfina).

Abonenti Národního divadla

Sleva 30 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu (po předložení abonentní vstupenky ND). Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých i abonentních vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu s výjimkou abonmá Ladíme spolu. Stejné podmínky platí i pro doprovod držitele průkazu ZTP/P. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře. Slevu uplatníte přímo v pokladně České filharmonie v Rudolfinu. Plánujete-li uhradit svou objednávku kartou on-line nebo bankovním převodem, vždy si prosím nejprve vytvořte rezervaci a následně kontaktujte zákaznický servis České filharmonie, který vám slevu rád nastaví.

Studenti do 26 let a děti do 15 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu. Dětskou slevu lze uplatnit i na předplatné Filharmonici na pokračování. Studentská sleva se nevztahuje na edukativní pořady s výjimkou jednotlivých vstupenek na Zkoušku orchestru a večerní Kroky do nového světa. Studentská i dětská sleva je uplatnitelná online. Děti do tří let mají umožněn vstup na koncert zdarma, bez nároku na vlastní sedadlo.

Senioři nad 65 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na následující koncerty pořádané Českou filharmonií: Mimořádné koncerty, Adventní koncerty, Veřejné generální zkoušky a vybrané komorní koncerty v Sukově síni, viz "více o vstupenkách" u daných koncertů. Slevu nelze uplatnit na koncerty abonentních řad, koncerty Českého spolku pro komorní hudbu a na edukativní pořady s výjimkou jednotlivých vstupenek na Zkoušku orchestru, večerní Čtyři kroky do nového světa a mimořádné edukativní koncerty 16. 11. 2019 a 21. 06. 2020. Sleva je uplatnitelná online. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře.

Klub Vltava

Sleva 20 % pro členy klubu na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu (po předložení průkazu prokazujícího nárok na slevu). Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Klienti a zaměstnanci České spořitelny

Sleva 10 % při nákupu jednotlivých vstupenek a 5 % při nákupu abonmá s výjimkou abonmá Ladíme spolu (po předložení platební karty ČS, respektive zaměstnaneckého průkazu). Sleva 70 % při nákupu jednotlivých vstupenek na vybrané komorní koncerty v Sukově síni, viz "více o vstupenkách" u jednotlivých koncertů (tuto slevu lze uplatnit pouze přímo v pokladně ČF v Rudolfinu nebo na prodejním pultu ve dvoraně Rudolfina).

Nabídka komorních koncertů

Omezení

  • Pro uplatnění slevy je nutné předložit platný doklad prokazující nárok na slevu (lze předložit i kopii platného dokladu).
  • Majitel zlevněné vstupenky je povinen mít u sebe při vstupu do sálu platný doklad prokazující nárok na slevu.
  • Slevy neplatí na vybrané mimořádné koncerty a na doprovodný program edukativních koncertů
  • Slevy nelze uplatnit při koupi dárkového poukazu.
  • Poskytované slevy nelze kombinovat.
  • Výši slevy a typy slev koncertů hostujících souborů si stanovuje pořadatel.
  • Na místa pro vozíčkáře nelze uplatnit žádnou z uvedených slev.

Dárkové poukazy

Vybíráte koncert jako dárek a nevíte, zdali se trefíte do vkusu či časových možností obdarovávaného?

Vyberte si jeden z našich dárkových poukazů. Česká filharmonie nabízí dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč. Za poukazy v této hodnotě lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem).

Dárkové poukazy lze zakoupit v pokladně České filharmonie v Rudolfinu nebo si je můžete objednat prostřednictvím zákaznického servisu České filharmonie. Při nákupu dárkového poukazu nelze uplatnit žádnou ze slev. Dárkový poukaz lze uplatnit v pokladně České filharmonie nebo online při nákupu vstupenek na www.ceskafilharmonie.cz.

Dárkové poukazy České filharmonie