Fotografie ilustrujicí stránku  Slevy a dárkové poukazy

Slevy a dárkové poukazy


Abonenti České filharmonie i Národního divadla, děti, studenti a senioři, držitelé průkazů ZTP a ZTP/P, členové klubu Vltava a klienti České spořitelny, ti všichni mohou uplatnit výhodné slevy na vstupenky na koncerty prvního národního orchestru.

Fotografie ilustrujicí stránku  Slevy a dárkové poukazy

Poskytované slevy

Abonenti České filharmonie a ČSKH

Sleva 20 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu. Sleva 80 % při nákupu jednotlivých vstupenek na vybrané komorní koncerty v Sukově síni, viz „více o vstupenkách“ u daných koncertů. Slevy lze uplatnit pouze v pokladně ČF v Rudolfinu nebo přes zákaznický servis.

Abonenti Národního divadla

Sleva 30 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu (po předložení abonentní vstupenky ND). Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých i abonentních vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu, s výjimkou abonmá Ladíme spolu. Na Silvestrovský odpolední koncert a Novoroční koncert lze uplatnit pouze 20 % sleva. Stejné podmínky platí i pro doprovod držitele průkazu ZTP/P. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře.

Studenti do 26 let a děti do 15 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu. Studentská sleva se nevztahuje na Silvestrovský odpolední koncert a Novoroční koncert a vzdělávací pořady s výjimkou Kroků do nového světa, Zkoušky orchestru a koncertu Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů ČF. Sleva se nevztahuje na místa k stání na všech koncertech.

Senioři nad 65 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na následující koncerty pořádané Českou filharmonií: adventní koncerty, mimořádné koncerty a veřejné generální zkoušky České filharmonie. Slevu nelze uplatnit na koncerty abonentních řad včetně koncertů Českého spolku pro komorní hudbu a vzdělávací pořady s výjimkou Kroků do nového světa, Zkoušky orchestru a koncertu Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů ČF. Na Silvestrovský odpolední koncert a Novoroční koncert lze uplatnit pouze 20% sleva. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře.

Klienti a zaměstnanci České spořitelny

Sleva 10 % při nákupu jednotlivých vstupenek a 5 % při nákupu abonmá s výjimkou abonmá Ladíme spolu pro klienty a zaměstnance České spořitelny (po předložení platební karty ČS, respektive zaměstnaneckého průkazu). Sleva 70 % při nákupu jednotlivých vstupenek na vybrané neabonentní komorní koncerty v Sukově síni, viz „více o vstupenkách“ u daných koncertů na webových stránkách www.ceskafilharmonie.cz (tuto slevu lze uplatnit pouze přímo v pokladně ČF v Rudolfinu nebo na prodejním pultu ve dvoraně Rudolfina). Sleva se nevztahuje na Silvestrovský odpolední koncert a Novoroční koncert České filharmonie.

Nabídka komorních koncertů

Omezení

  • Pro uplatnění slevy je nutné předložit platný doklad prokazující nárok na slevu (lze předložit i kopii platného dokladu).
  • Majitel zlevněné vstupenky je povinen mít u sebe při vstupu do sálu platný doklad prokazující nárok na slevu.
  • Slevy neplatí na vybrané mimořádné koncerty a na doprovodný program edukativních koncertů
  • Slevy nelze uplatnit při koupi dárkového poukazu.
  • Poskytované slevy nelze kombinovat.
  • Výši slevy a typy slev koncertů hostujících souborů si stanovuje pořadatel.
  • Na místa pro vozíčkáře nelze uplatnit žádnou z uvedených slev.

Dárkové poukazy

Vybíráte koncert jako dárek a nevíte, zdali se trefíte do vkusu či časových možností obdarovávaného?

Vyberte si jeden z našich dárkových poukazů. Česká filharmonie nabízí dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč. Za poukazy v této hodnotě lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem).

Dárkové poukazy lze zakoupit v pokladnách České filharmonie v Rudolfinu, na dálku bankovním převodem prostřednictvím zákaznického servisu České filharmonie nebo on‑line přes e-shop ČF. Při nákupu dárkového poukazu nelze uplatnit žádnou ze slev. Za dárkové poukazy lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem), než je hodnota dárkového poukazu, a to jak v pokladně České filharmonie, tak on‑line na www.ceskafilharmonie.cz. Dárkový poukaz lze uplatnit jen jednou.

Dárkový poukaz nelze uplatnit na následující koncerty České filharmonie: Mimořádná silvestrovská generální zkouška, Silvestrovský odpolední koncert a Novoroční koncert.

Dárkové poukazy České filharmonie
Tak copak vás zajímá?
Zavřít
Zavřít
Tak copak vás zajímá?