Fotografie ilustrujicí stránku  Vstupenky

Vstupenky


Česká filharmonie nabízí abonentní a jednotlivé vstupenky na koncerty orchestru České filharmonie a na koncerty Českého spolku pro komorní hudbu. Zájemci o vstupenky mohou vybírat z široké programové nabídky, volit z několika forem platby a rezervace vstupenek či uplatnit některé z poskytovaných slev.

Fotografie ilustrujicí stránku  Vstupenky

Informace o refundaci vstupného

Vracíme vstupné za zrušené koncerty, včetně ledna a února 2021. Nárok lze uplatit zpětně až do konce června 2021. Peníze za jednotlivé vstupenky zakoupené online budou vráceny automaticky, lhůta je 90 dnů. Peníze za vstupenky zakoupené v pokladně v Rudolfinu si vyžádejte tam po jejich otevření (platí i pro vstupenky pořadatelů Collegium 1704 a Symfonický orchestr Českého rozhlasu). V ostatních případech se obraťte na zákaznický servis (info(zavinac)ceskafilharmonie.cz, 227 059 227). Abonenty prosíme, aby vyčkali, o kolik koncertů celkem přijdou v rámci svého abonmá. Děkujeme mnohokrát za pochopení.

Vstupenky na jednotlivé koncerty

Vstupenky na jednotlivé koncerty

Ročně pořádáme v Rudolfinu desítky koncertů. Vstupenky na ně si můžete zakoupit a rezervovat online anebo se rovnou zastavit u nás na pokladně.

Více informací
Abonmá neboli předplatné České filharmonie

Abonmá neboli předplatné

Předplaťte si abonmá na některý z koncertních cyklů České filharmonie či Českého spolku pro komorní hudbu. Je to opravdu snadné a získáte řadu výhod.

Více informací
Veřejné generální zkoušky

Veřejné generální zkoušky

Dopolední veřejné generální zkoušky patří k našim nejnavštěvovanějším programům. V sezoně 2020/2021 jich můžete navštívit celkem devět.

Více informací
Studentský program

Studentský program

Last Minute vstupenka na vybrané koncerty České filharmonie za 100 Kč. Školákům a studentům s platnými kartami ISIC SCHOLAR či ISIC nabízíme možnost navštívit vyprodané koncerty České filharmonie v Rudolfinu.

Více informací
Slevy a dárkové poukazy

Slevy a dárkové poukazy

Snažíme se, aby byla Česká filharmonie dostupná co největšímu počtu zájemců. A myslíme také na ty, kteří by rádi koncert či celé abonmá darovali svým blízkým.

Více informací
Zákaznický servis

Zákaznický servis a pokladny

Nevíte si rady s nákupem vstupenky? Uvítali byste pomoc s výběrem místa? S tímto a mnohým dalším vám pomůže zákaznický servis České filharmonie.

Více informací
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Podmínky pro prodej vstupenek, abonentních vstupenek, poukazů na vstup na koncerty v prodejních místech České filharmonie a prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.ceskafilharmonie.cz.

Více informací
Tak copak vás zajímá?
Zavřít
Zavřít
Tak copak vás zajímá?