Vstupenky


Česká filharmonie nabízí abonentní a jednotlivé vstupenky na koncerty orchestru České filharmonie a na koncerty Českého spolku pro komorní hudbu. Zájemci o vstupenky mohou vybírat z široké programové nabídky, volit z několika forem platby a rezervace vstupenek či uplatnit některé z poskytovaných slev.

Fotografie ilustrujicí stránku
Obchodní podmínky

Informace o předprodeji sezony 2022/2023


Přípravy vrcholí a my se už nemůžeme dočkat, až s posluchači budeme sdílet vše, co jsme pro příští sezonu nachystali.

Více informací

Vstupenky na jednotlivé koncerty


Ročně pořádáme v Rudolfinu desítky koncertů. Vstupenky na ně si můžete zakoupit a rezervovat online anebo se rovnou zastavit u nás na pokladně.

Vstupenky na jednotlivé koncerty

Abonmá neboli předplatné


Předplaťte si abonmá na některý z koncertních cyklů České filharmonie či Českého spolku pro komorní hudbu. Je to opravdu snadné a získáte řadu výhod.

Abonmá neboli předplatné České filharmonie
Abonmá neboli předplatné České filharmonie

Veřejné generální zkoušky


Dopolední veřejné generální zkoušky patří k našim nejnavštěvovanějším programům. V sezoně 2021/2022 jich můžete navštívit celkem jedenáct.

Objednávky
Veřejné generální zkoušky

Studentské slevy


Česká filharmonie mladým lidem do 26 let nabízí řadu výhod a slev. Studenti mají například možnost dostat se na vyprodané koncerty ve Dvořákově síni, a to za pouhých 100 Kč.

Studentský program
Studentský program

Slevy a dárkové poukazy


Snažíme se, aby byla Česká filharmonie dostupná co největšímu počtu zájemců. A myslíme také na ty, kteří by rádi koncert či celé abonmá darovali svým blízkým.

Slevy a dárkové poukazy

Zákaznický servis a pokladny


Nevíte si rady s nákupem vstupenky? Uvítali byste pomoc s výběrem místa? S tímto a mnohým dalším vám pomůže zákaznický servis České filharmonie.

Zákaznický servis
Zákaznický servis

Obchodní podmínky


Podmínky pro prodej vstupenek, abonentních vstupenek, poukazů na vstup na koncerty v prodejních místech České filharmonie a prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.ceskafilharmonie.cz.

Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?