Fotografie ilustrujicí stránku  Vstupenky

Vstupenky


Česká filharmonie nabízí abonentní a jednotlivé vstupenky na koncerty orchestru České filharmonie a na koncerty Českého spolku pro komorní hudbu. Zájemci o vstupenky mohou vybírat z široké programové nabídky, volit z několika forem platby a rezervace vstupenek či uplatnit některé z poskytovaných slev.

Fotografie ilustrujicí stránku  Vstupenky

Informace o refundaci vstupného

I nadále vracíme vstupné za zrušené koncerty sezony 2020/2021.  Peníze za jednotlivé vstupenky zakoupené kartou online byly vráceny automaticky, peníze za vstupenky zakoupené v pokladně v Rudolfinu si prosím vyžádejte tam (platí i pro vstupenky pořadatelů Collegium 1704 a Symfonický orchestr Českého rozhlasu). Pro navrácení vstupného na účet můžete využít elektronický formulář https://storno.ceskafilharmonie.cz/ (neplatí pro jednotlivé vstupenky zakoupené kartou online). Děkujeme.

Vstup na koncerty

Pro vstup na koncert platí povinnost doložit alespoň jedno z níže uvedeného:

  • negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 
  • negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
  • prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Vstupenky na jednotlivé koncerty

Vstupenky na jednotlivé koncerty

Ročně pořádáme v Rudolfinu desítky koncertů. Vstupenky na ně si můžete zakoupit a rezervovat online anebo se rovnou zastavit u nás na pokladně.

Více informací
Abonmá neboli předplatné České filharmonie

Abonmá neboli předplatné

Předplaťte si abonmá na některý z koncertních cyklů České filharmonie či Českého spolku pro komorní hudbu. Je to opravdu snadné a získáte řadu výhod.

Více informací
Veřejné generální zkoušky

Veřejné generální zkoušky

Dopolední veřejné generální zkoušky patří k našim nejnavštěvovanějším programům. V sezoně 2021/2022 jich můžete navštívit celkem jedenáct.

Více informací
Studentský program

Studentský program

Last Minute vstupenka na vybrané koncerty České filharmonie za 100 Kč. Školákům a studentům s platnými kartami ISIC SCHOLAR či ISIC nabízíme možnost navštívit vyprodané koncerty České filharmonie v Rudolfinu.

Více informací
Slevy a dárkové poukazy

Slevy a dárkové poukazy

Snažíme se, aby byla Česká filharmonie dostupná co největšímu počtu zájemců. A myslíme také na ty, kteří by rádi koncert či celé abonmá darovali svým blízkým.

Více informací
Zákaznický servis

Zákaznický servis a pokladny

Nevíte si rady s nákupem vstupenky? Uvítali byste pomoc s výběrem místa? S tímto a mnohým dalším vám pomůže zákaznický servis České filharmonie.

Více informací
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Podmínky pro prodej vstupenek, abonentních vstupenek, poukazů na vstup na koncerty v prodejních místech České filharmonie a prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.ceskafilharmonie.cz.

Více informací
Tak copak vás zajímá?
Zavřít
Pomozte nám zlepšit web ČF

Řekněte nám, jak jste s webem spokojeni. Vaše hodnocení nás posune dál.

Rozehrajte s námi další koncert

Podpořte nás
Zavřít
Tak copak vás zajímá?