Koncerty

Provedení Dvořákovy Novosvětské na závěr koncertu bylo rozhodně nádherné, s nuancovanými tempy a frázováním. Smyčce byly vroucné a něžné, žestě agresivní a průrazné, dřevěné dechy zpívaly s lehce nosovým slovanským nádechem a doprovázely to hravě tanečními pohyby loktů a kolen.

James R. Oestreich, The New York Times, 17. listopadu 2014

Program koncertů České filharmonie
Program

Kalendářní přehled všech koncertů České filharmonie v jubilejní 120. sezoně 2015/2016. Jednotlivé akce den za dnem na jednom místěUž vám nic neuteče.

Abonentní řady České filharmonie
Koncertní řady

Abonentní řady se představují aneb koncertní cykly České filharmonie pod drobnohledem. Interpreti, hudební skladby, termíny, vstupenky.

Zahraniční zájezdy České filharmonie
Zájezdy

Vzdálené země čtyř světadílů, vyhlášené koncertní síně, slavné hudební festivaly… Co všechno čeká Českou filharmonii na letošních zájezdech?

Přenosy do kin
Přenosy do kin

Máte to do Rudolfina daleko? Ale to vůbec nevadí! Zajděte si na živý koncert České filharmonie do českých nebo moravských kin. Díky moderní technice si budete připadat skoro jako ve Dvořákově síni.

Vstupenky
Vstupenky

Informace o typech a cenách vstupenek na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu. Jak na rezervace a nákup vstupenek na jednotlivé koncerty i abonentní cykly.