(Před)Mikulášská v Rudolfinu
Hudební workshop

Česká filharmonie

Doprovodný program ke koncertu (Před)Mikulášská v Rudolfinu.

Dětské vstupenky na workshopy jsou k dispozici jen po zakoupení vstupenky na koncert. Vstupenka na workshopy je bez vstupenky na koncert neplatná! Doprovod dítěte má na workshop vstup volný.

Dílna s andělskými trubači

Jak se blíží Vánoce, v nebi mají napilno. Není to totiž žádná legrace splnit dětem všechna přání.  V našem workshopu se naučíte všechno, co správný anděl musí ovládat – nebeský andělský zpěv, troubení na andělskou trubku i souboj se zákeřnými čerty!

O co přesně půjde: Hravý a interaktivní workshop s maximálním počtem 25 dětí ve skupině, během kterého se malí účastníci seznámí s nejrůznějšími hudebními nástroji. Naučí se v jejich doprovodu zpívat originální Vánoční přání od Marka Ivanoviće a vyzkouší si hraní na čertovské bubny drumbeny.

Čas před workshopem i po něm můžete strávit ve Dvoraně, kde pro vás budou nachystány čertovské a andělské soutěže, nebo v Sukově síni, odkud můžete odejít ozdobení čertovskými rohy a andělskou svatozáří.

 

Edukativní programy
Rudolfinum — Dvorana

Rudolfinum

Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
ne 22. 11. 2015 / 12.30
ne 22. 11. 2015 / 17.30

Informace ke vstupenkám a kontakty

Více o vstupenkách

Dětské vstupenky na hudební a pohybové dílny za 100 Kč je možné od uvedeného data zakoupit v pokladně České filharmonie v Rudolfinu nebo on-line na ceskafilharmonie.cz. Doprovod dítěte vstupenku na dílny nepotřebuje. Na tyto dílny je třeba se registrovat. Více informací si prosím přečtěte v "Praktických pokynech".

Výtvarné dílny jsou pro účastníky koncertu zdarma bez předchozí registrace. 

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. V červenci a srpnu do 15.00 hod.)

PRAKTICKÉ INFORMACE:

  • Program  je vhodný pro děti od 5 do 10 let.
  • Prodej vstupenek na hudební workshopy probíhá jak v pokladně Rudolfina, tak on-line.
  • Dětské vstupenky na workshopy za 50 Kč jsou k dispozici jen po zakoupení dětské vstupenky na koncert. Bez vstupenky na koncert není vstupenka na workshop ani registrace platná. Více o koncertu zde.