Filharmonici na pokračování
K prameni hudby

Česká filharmonie

Pomocí stroje času se tentokrát propadneme hned několikrát a zjistíme, jakou hudbu nejraději poslouchají stěny Rudolfina. Na cestě časem se potkáme hned s několika velkými skladateli, a dokonce s nimi budeme moci odhalit tajemství samotného Ducha hudby. Napínavá hra „Po stopách Ducha hudby“ proběhne v ulicích okolo Rudolfina ještě před samotným koncertem.

Program pro děti od 5 do 11 let.

 

Koncert z řady FP
Délka programu 1 hod
Rudolfinum — Dvořákova síň

Rudolfinum

Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
ne 7. 6. 2020 / 14.00
Objednat online

Informace ke vstupenkám a kontakty

Více o vstupenkách

Ceny vstupenek na koncert od 150 do 300 Kč, ceny abonmá od 700 do 1500 Kč; pro děti do 15 let platí 50% sleva, a to i na abonentní vstupenku.

K programu Filharmonici na pokračování – K prameni hudby (7. 6. 2020) nabízíme účast na hře Po stopách Ducha hudby (podmínkou je vstupenka na jmenovaný program). Více informací u daného programu. 

K programu Filharmonici na pokračování nabízíme cyklus workshopů Klub filharmoniků na pokračování aneb Jak se dělá koncert - podmínkou je zakoupení vstupenky na závěrečný koncert z cyklu Filharmonici na pokračování , tj. K prameni hudby s Orchestrální akademií ČF. Více o workshopech ZDE.

Prodej vstupenek v pokladně České filharmonie v Rudolfinu, on-line na ceskafilharmonie.cz. Rezervace on-line nebo přes zákaznický servis ČF.

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9 do 18 hod. (V červenci a srpnu do 15.00 hod.)