Suliko Gruzínský Národní Zpěv
Sbor Sólistů Tbiliské Opery

Ostatní

Soubor sólistů Tbiliské opery „Suliko“ byl založen v roce 2007. Je to jeden z nejpopulárnějších folklórních souborů v Gruzii. Bez přehánění se jedná o unikátní kolektiv. Je to jediný soubor na světě gruzínské folklórní hudby, kde jsou interprety současní sólisté opery.

„Suliko“ je v Praze poprvé. Jejich koncert v Rudolfinu bude debutem. Koncert opravdu slibuje se stát nezapomenutelnou a neobvyklou podívanou.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketstream ZDE

Ostatní
Rudolfinum — Dvořákova síň

Rudolfinum

Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
9. 11. 2018 / 19.30

Informace ke vstupenkám a kontakty

Více o vstupenkách

Vstupenky v prodeji v síti Ticketstream ZDE

Soubor „Suliko“ je miláčkem publika nejen v Gruzii, ale i za jejími hranicemi. Gruzínská hudba, folklór, vícehlasný zpěv se staly obchodní značkou Gruzie. Mnoha lidem na světě se zalíbila gruzínská hudba. Všude zanechávají okouzlující, nezapomenutelný dojem, soubor „Suliko“ s velkým úspěchem vystupoval v Německu, Francii, Polsku, Litvě, Lotyšsku, Turecku, Řecku, Izraeli, Americe a dalších zemích. V jejich obsáhlém repertoáru je folklór, gruzínské městské písně (romance), které jsou interpretovány vícehlasně. Soubor se mnohokrát účastnil oficiálních recepcí gruzínských velvyslanectví v různých zemích světa. Byl vyznamenán státními cenami.

Video můžete zhlédnout ZDE